Elazığ, İzmir, Çanakkale ve Erzincan'da Deprem! İşte 17 Ocak AFAD ve Kandilli Son Depremler Sayfaları...

0PAYLAŞIM

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Haberi Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika olarak duyurdu. 17 Ocak 2021 Pazar günü ayrıca İzmir Çeşme, Çanakkale'nin Gülpınar açıkları ve Erzincan Kemah'ta arka arkaya depremler meydana geldi. Peki, Türkiye'de başka depremler oldu mu? İşte, AFAD ve Kandilli Rasathanesi en son depremler sayfaları...

Elazığ'da Deprem

Kandilli Rasathanesi, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Saat 12.24'te meydana gelen depremin derinliğinin 7.2 km. olarak açıklandı.

İzmir, Çanakkale ve Erzincan'da Artçı Depremler

Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamada, Çeşme açıklarında saat 11.00'de 3,8, Gülpınar açıklarında saat 11.07'de 3,1 ve Kemah'ta saat 11.11'de 3,1 büyüklüğünde üç deprem meydana geldi. Çeşme açıklarındaki deprem yerin 10,8 km derinliğinde, Gülpınar açıklarındaki deprem yerin 9,1 km derinliğinde ve Kemah'taki deprem de yerin 8,3 km derinliğinde oluştu. Depremlerde herhangi bir olumsuz durum yaşanmadığı açıklandı.

En Son Deprem Nerede Oldu?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü internet adreslerinden anlık olarak deprem bilgilerini paylaşıyor. Bu sayfalarda en son nerede deprem olduğu, bu depremin şiddeti ve derinliği gibi bilgiler yer alıyor.

17 Ocak 2021 Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesine aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz...

AFAD son depremler sayfası için tıklayın

Kandilli son depremler sayfası için tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir