Görüş Bildir
Haberler
TV
Ekranlarda Oyuncu Olarak Gördüğümüz ama Bu İşte Çok da Yetenekli Olmadıkları Aşikar Olan 15 Ünlü

etiket Ekranlarda Oyuncu Olarak Gördüğümüz ama Bu İşte Çok da Yetenekli Olmadıkları Aşikar Olan 15 Ünlü

EC was here.
07.06.2017 - 17:23

Bizde de Hollywood'da da var böyle isimler. Onları dizi ve filmlerde sıkça görmemize rağmen henüz yeterli bir oyunculuk seviyesine gelebilmiş değiller.

Oyunculuk dersi almak için hâlâ geç değil.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Necati Şaşmaz

14 yıldır tek bir karakterle, birkaç mimikle, başkasının sesiyle milyonlar tarafından izlendi. Bu kadar geniş bir kesimin hayranlığını kazanabilmek için bunlar da yeterliymiş demek ki.

2. Megan Fox

Bir adet gişe filminde oynayan seksi bir isim bundan sonraki hayatını bu filmdeki ünüyle idame ettirebilir. Reklamlar, şov programları, kötü filmler derken bir yıldız olarak anılır ama bir 'oyuncu' olarak anılmaz. Megan Fox bunun en güzel örneklerinden biri.

3. Şafak Sezer

'İner misin Çıkar mısın?'dan sonra çok bozdu, önünü alamadık.

4. Sinem Kobal

'Dadı' dizisinden sonra oyunculukta kendisini geliştirmeye daha fazla zaman ayırsaydı bugün bu konuda takdir ettiğimiz bir isim olabilirdi. Yine de iyi olabilmek için çok geç değil, geç yaşta alkışlanmaya başlanan çok isim var.

5. Jessica Alba

Filmografisinin büyük kısmı kötü olmasına rağmen o bir yıldız. Çünkü güzelliği ve albenisi sayesinde kariyerinde yükseldi. Aslında yakışıyor da ekrana, özellikle de 'Sin City'deki rolüyle. Ne var ki hiçbir zaman iyi bir oyuncu olamadı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Sarp Levendoğlu

Kendisinde boy pos var, ama sadece bu kadar. Sinema daha fazlasını ister.

7. Azra Akın

Güzelliğine, modellik yeteneğine diyecek lafımız yok; bu konuda dünya çapında bir isim. Konu oyunculuğa gelince ne yazık ki çuvallıyor.

Yine de seviyoruz. ❤️

8. Zac Efron

30'una gelmesine rağmen oyunculuğu 'High School Musical' dönemindekiyle aynı. Robert De Niro'yla bile başrolde oynadın, azıcık bile mi feyzalmadın Zac?

9. Özcan Deniz

Asmalı Konak'ı şimdi yayınlasalar anında izleriz ama yıllardır Seymen karakterinin farklı versiyonlarıyla dizi dizi dolaşmak da biraz fantastik. Anladık ki Özcan Deniz tek tip bir oyunculuk sergileyebiliyor.

10. Katie Holmes

'Dawson's Creek'te bir şekilde kendini sevdirmişti; sonra nasıl oldu da Nolan'ın 'Batman'inde oynayacak seviyeye geldi, anlaması güç.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Taylor Lautner

En son Eser Yenenler'e benzemişti, oyunculuk ona yaramadı.

12. Lindsay Lohan

'Mean Girls' yıllarından sonra şöhretin sağ gösterip sol vurduğu hanımefendimiz şöhrete öylesine aç ki, yolu buralara kadar düştü. Hiç akıllanmayacak!

13. Mahsun Kırmızıgül

Açıkçası daha kliplerde bile oyunculuğu sırıtan bir ismin sinemada Yılmaz Güney olma çabasını anlamlandırabilmek güç.

14. Amine Gülşe

Görüldüğü üzere tablo gibi bir kadın. Yarışma sonrasında dizilerde görmeyi bekliyorduk ama oyunculuğunun Flash TV seviyesinde olacağını beklemiyorduk. Tabii bu daha bir başlangıç, ileride şaşırt bizi Amine!

15. Şahan Gökbakar

'Adam komedyen zaten, oyunculuk gibi bir iddiası yok ki' deyip geçiştirmemek lazım; yoksa Chaplin'e, Kemal Sunal'a, Jim Carrey'e ayıp edersiniz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bonus: Sarı Bıyık

Bonus: Sarı Bıyık

Kendisine Oscar verilmemesini esefle kınıyorum.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1805
768
496
172
106
104
84
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?