Görüş Bildir
Haberler
Eda Ece'den Danilo Zanna'yla Aşk İddialarına Jet Yanıt!

Eda Ece'den Danilo Zanna'yla Aşk İddialarına Jet Yanıt!

9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'le yakın zamanda boşanma kararı alan ünlü şef Danilo Zanna'nın adı geçtiğimiz günlerde magazin kulislerinde Eda Ece'yle anılmıştı. Ünlü basketbolcu Buğrahan Tuncer'le bir dargın bir barışık ilişkisi olan Yasak Elma'nın 'Yıldız'ı Eda Ece, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla, aşk iddialarına ateş püskürdü. İşte o açıklama ve ortaya atılan iddialar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

MasterChef'in usta şeflerinden Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'le boşanma kararı almıştı. Boşanma iddialarının doğrulanması sonrasında şok bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre; Yasak Elma'nın 'Yıldız'ı ve Danilo Şef, şu sıra  sık sık görüşüyor ve aralarında başlayan yeni bir aşk vardı.

Bu şok iddiaların hedefindeki Danilo Zanna, boşanıyor olsa da Eda Ece'nin bir küs bir barışık ilerdiği bir ilişkisi vardı. Bu sebeple iddialar çok konuşuldu. Danilo Şef önceki gece bir açıklama yayınladı.

Danilo Zanna'nın Instagram'dan Yayınladığı Açıklama

Danilo Zanna'nın Instagram'dan Yayınladığı Açıklama

Danilo Zanna, çıkan haberle  ilgili Instagram hesabından bir açıklama yayınlarak aşk iddialarını yalanladı.

İddiaların odağındaki diğer isim Eda Ece'den Twitter hesabından yayınladığı açıklamayla iddialara adeta ateş püskürdü. İkili 2016 yılında 'Görümce' adlı bir filmde yer almıştı.

Eda Ece'nin, basketbolcu Buğrahan Özer'le ayrılık iddialarının şu sıra gündemde olması da Danilo'yla olan aşk iddialarını güçlendirdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Eda Ece'den Danilo'yla Aşk İddialarına Yanıt

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
bbwear

nedense önceden yalanlayıp daha haftası geçmeden elele gezmelere çıkanları çok gördü bu gözler..