Görüş Bildir
Haberler
EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri Yaklaşıyor!

EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri Yaklaşıyor!

Burak Kaya
29.07.2021 - 16:40

EA SPORTS™ FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri, 28 Ağustos'ta başlayacak ve oyuncular ilk kez oyuna giriş yapabilecek.

27 Ağustos’a kadar resmi internet sitesi fo4tr.101xp.com üzerinden kayıt yaptırmış oyuncular, bütün modlara ve sınıflara erken erişim sağlamanın yanı sıra çok sayıda ödülün sahibi olacak.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ücretsiz bir FIFA deneyimi.

Ücretsiz bir FIFA deneyimi.

Türkiye için adapte edilmiş ve tamamen Türkçe’ye çevrilmiş oyun, resmi internet sitesi fo4tr.101xp.com üzerinden ücretsiz oynamak için indirilebilecek.

Türkiye’de bulunan fiziksel serverlar, üst düzey optimizasyon ve kullanışlı PC kontrolleri ile maksimum sayıda oyuncuya stabil ve rahat bir oynanış sağlayacak.

FIFA Online 4, oynamanın ücretsiz olmasının yanı sıra oyuncular istedikleri takdirde takımlarını geliştirmek için çeşitli öğeleri satın alabilecek. 

Şu an özel bir oranla indirimde olan ve üst seviye futbolcularla birlikte, 1 hafta boyunca VIP ve milyonlarca oyun için BP içeren Özel Kulüp Paketleri, erken erişim günlerine kadar satışta olacak.

Daha Fazla Kayıt, Açılışta Daha Fazla Ödül.

Daha Fazla Kayıt, Açılışta Daha Fazla Ödül.

“Daha Fazla Kayıt, Açılışta Daha Fazla Ödül” etkinliği sayesinde kayıt olan her kullanıcı, toplam kayıtlı kullanıcı sayısına göre genişleyen ödül havuzuna katkıda bulunacak ve tamamlanacak görevlerle toplam kayıt olan oyuncu sayısına göre ödüller kazanacak

“Arkadaşını Davet Et” sistemi sayesinde oyuncular, lansman öncesinde dahi birbirleriyle iletişim içerisinde olabilecek ve birbirlerine oyun içi kaynak kazandırabilecek. Oyuncular aynı zamanda davet etmiş oldukları 5 farklı oyuncuya kadar ödül almaya hak kazanabilecek.

FIFA Online 4, bilgisayar için geliştirildi.

FIFA Online 4, bilgisayar için geliştirildi.

EA SPORTS™ FIFA Online 4 Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla uluslararası ligde yer alan 600’den fazla takım ve 17 binin üzerinde oyuncunun lisansına sahiptir. 

Oyunda Türkçe maç anlatımının yanı sıra Türk oyuncular için özenle seçilmiş Türkçe şarkılar da olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın