Görüş Bildir

Düşünülenin Aksine Düzenli Sütyen Kullanmanın Vücudunuza Olumlu Etkileri Olduğunu Biliyor muydunuz?

Haberler
> Düşünülenin Aksine Düzenli Sütyen Kullanmanın Vücudunuza Olumlu Etkileri Olduğunu Biliyor muydunuz?

Sütyen sevenler burada mı?

'Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”

1. Boyun ağrılarınız azalır.

1. Boyun ağrılarınız azalır.

Büyük göğüslerin sırtınızı etkileyebileceğini duymuşsunuzdur. Ne yazık ki, büyük göğüslere ve göğüs ölçülerine sahip olmak, boyun gerginliğine, sırt ve omuz ağrılarına neden olabilir. Bazı kişiler, doktorlarının tavsiyesi üzerine göğüs küçültmeye gitse de, rahat ve tam oturan bir sütyen giymek sırtın  desteklenmesi ve bu ağrının hafifletilmesi konusunda yardımcı olabilir.

2. Omurganızın duruşunu iyileştirebilir.

2. Omurganızın duruşunu iyileştirebilir.

Yerçekimi hepimizi etkileyen bir faktör. Göğüslerinizin ağırlığının rahatsızlık verebileceği göz önünde bulundurulduğunda duruşunuz da bundan etkilenebilir. Destek için sütyen takmak daha iyi bir duruşa sahip olmanıza ve omurga sorunlarınızın azalmasına yardımcı olabilir.

3. Egzersiz sırasında göğüsleriniz ağrımaz.

3. Egzersiz sırasında göğüsleriniz ağrımaz.

Ne yazık ki, bazı kadınlar egzersiz sırasında göğüs ağrısı çekmekteler. Bu ağrı, genel olarak koşu veya egzersiz sırasındaki göğüs dokusunun hareketinden kaynaklanır. Tabii ki çözüm basit: Spor sütyeni. Sütyen, sırtınızın üst kısmını desteklemeye yardımcı olacak ve egzersizin neden olabileceği ağrıyı azaltacaktır.

4. Özgüveninizin artmasına yardımcı olur.

4. Özgüveninizin artmasına yardımcı olur.

Ünlü model ve iş kadını Dita von Teese bir keresinde şöyle demişti: 'İyi iç çamaşırınızı randevulara saklamayın, kendiniz için giyin.' Onun bu mesajı, hepimizin kucaklaması gereken bir mesaj. Bir sütyen veya iç çamaşırı takımı ile kendinizi güzel hissediyorsanız, kendinizi o günde daha güvenli ve hazır hissedeceğinizi söylemek yeridir (ve kanıtlanmıştır).

5. Tarzınıza tarz katabilirsiniz.

5. Tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Her zaman sütyen kayışlarınızı elbisenizin altına gizlemeye mi çalışıyorsunuz? Artık korkmayın. Günümüzde pek çok kadına, sütyenlerini şık ve tarz bir şekilde göstermeleri için ilham veren büyüyen bir moda trendi var. Bunun için güzel görünümlü bir sütyen seçin ve yüksek belli bir etek veya pantolonla eşleştirin ya da üstüne giyeceğiniz yarı transparan parçalarla dengeleyin - ne kadar güzel göründüğünü göreceksiniz!

6. Emzirirken daha rahat edebilirsiniz.

6. Emzirirken daha rahat edebilirsiniz.

İsterseniz, daha iyi destek almak ve ağrıyı önlemek için emzirme dönemlerinde rahat ve askısız sütyenler giymeyi tercih edebilirsiniz. Konjesyon yaşıyorsanız (ki bu çok doğal bir emzireme dönemi sürecidir), emici emzirme pedlerini de denemek isteyebilirsiniz.

Ee bu kadar faydalarından bahsettik, size kendinizi özel hissettirecek birbirinden güzel sütyenlere buradan ulaşabilirsiniz. 🔥🔥🔥

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
59
21
10
9
8
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
helcaraxe

cicciklere özgurluk

Bedir PALA Kandemir

kullanmamanın da faydası var mı hocam