Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Düşmana Korku Dosta Güven Kalplere Sıcaklık Veren Rusya'nın Kadın Askerleri

21PAYLAŞIM

Rusya Savunma Bakanlığı açtığı Facebook , Instagram ve Twitter hesaplarıyla artık vatandaşlarıyla direkt dirsek teması halinde. Rus askerlerin operasyon bilgilerinin ve görüntülerinin yayınlandığı hesaplar üzerinden en çok dikkat çeken paylaşımlar ise Rus kadın askerlere ait olanlardı. Erkek askerlerden hiçbir fark olmadan eğitimlerini tamamlayan kadınlar aynı cephelerde mücadele verip operasyonlara katılıyor ve aynı zorluktaki görevlerde bulunuyorlar. İnternet üzerinde viral olan bu paylaşımları biz de sizlerin beğenisine sunmak istedik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
katilice

gelin beni vurun kız <3

sertan.kacar

Bence Türkiye'de de kadınlar askerlik yapmaları, ama 1 ay ama 3 ay fark etmez,bence yapmalılar, güzel bir şey, kadınların da orduya katılmaları

simge217

biz rus muyuz aq bize niye gösteriyonuz

motoki

Elalemde neler var neler, bizim ülkenin kızlarıda ancak erkek arkadaşlarına-eşlerine çemkirip dursun. Yok ailen şöyle, arkadaşların öyle, akrabaların böyle, bana neden pahalı hediye almıyorsun, neden sende şunun yapmıyorsun vesaire vesaire... Yanlış ülkede doğup, askerliği yanlış ülkede yapmışız kardeşler.

Gizli Kullanıcı

Rus askerleri de erik gibi kütür kütür. Bi de diğer düşmanlarımıza (hewalno) bak aq. Bi maymun oluyorlar, bi eşek oluyorlar. Aq meymenetsizleri.

Görüş Bildir