Dünyaya Çiçek Olarak Gelsen Hangi Çiçek Olurdun?

4.2bPAYLAŞIM

Dünyaya bir çiçek olarak gelmeyi hayal ettin mi hiç? Etmediysen de bundan sonra edeceksin muhtemelen. Bakalım bir çiçek olsan hangi çiçek olurmuşsun?

Öğrenmek için haydi teste!

1. Haydi başlayalım. Çocukluğunun kitabı hangisiydi? 💙

Şeker Portakalı
Küçük Prens
Küçük Kara Balık
Çocuk Kalbi
Pollyanna
Ezop Masalları

2. Farklı bir ortamda yeni birisiyle tanıştın diyelim. O kişide en çok hangi özelliğin olması seni memnun eder?

3. Peki hangi ünlünün seni sosyal medyada takip etmesini isterdin?

Yılmaz Morgül
Amanda Cerny
Şeyma Subaşı
Aleyna Tilki
Lady Gaga
Cem Yılmaz
Justin Bieber
Rihanna
Dan Bilzerian

4. En son ne zaman bir çiçek kokladın?

5. Peki ya hangisi senin kahramanın?

Superman
Batman
Rıza Baba
Tarkan
Jon Snow
Spider-Man
Ragnar Lodbrok
Captain America
Battal Gazi

6. Bu seslerden hangisini dinlemek daha güzel diye sorsak sana?

Anne sesi
Yanan ateşin sesi
Bebek sesi
Kıyıya vuran dalgaların sesi
Yağmur sesi
Ney sesi

7. Hemen herkesin zayıf noktasıdır çiçek hediyesi. Pekii sen hangi renk çiçeğin sana hediye gelmesine daha çok sevinirsin?

Kırmızı
Pembe
Sarı
Mor
Beyaz
Mavi

8. Son olarak bir kitap yazıyor olsan, adı bunların arasından ne olurdu?

Panik Yok
Bir Adımlık Volta
Aynadaki Ben
Hayatım Bir Mucize
Yalnız İdealist
Her Şeyi Mahvetme Enstitüsü

Papatya!

Dünyaya çiçek olarak gelsen papatya olurdun! Neşeli ve rengarenk bir kişiliksin. İnsanları eğlendirmek senden sorulur. İşte tam da bu yüzdendir, bir plan yaptıklarında ilk seni aramaları. "Kambersiz düğün olmaz"daki Kamber sensin yani. Sayısız arkadaşın/arkadaş grubun var ayrıca ve hepsinin muhabbetini ayrı ayrı seviyorsun. Kararsız bir insan olduğunu da söylemek gerek. Çok boyutlusun ya, ondandır belki bu da!

Gül!

trthaberstatic.s3-website-eu-west-1.amazonaws.com

Dünyaya çiçek olarak gelsen gül olurdun! Evet zarifsin, elegantsın, klassın ve dahi klasiksin. Bunun yanında oldukça baskın olduğunu da söylemek lazım.. Alfasın, doğal lidersin ve tam bir lokomotifsin. Her şeyi kontrol etme gibi bir özelliğin var. Ancak bu olumsuz özelliğini zarafetinle birleştirebildiğin için, asla itici durmuyor. Yani senin emrin "Şunu yap"tan ziyade, "Eğer şunu yapabilirsen, çok mutlu olurum." Farkın bu, tarzın da. Tarzsın yani :)

Orkide!

Dünyaya çiçek olarak gelsen orkide olurdun! Evet senin olayın entelektüel olman. Derin bir tarafın var yani. Bilgiye değer veriyorsun, öğrenmeye de açıksın, öğretmeye de. Aydın bir tarafın var yani. Ayrıca basitlik hiç sana göre değil; her şeyinde bir mana, gizli bir sır ve keşfedebilene müthiş ayrıntılar vardır. Ama dedik ya keşfedebilene. Zaten bunu keşfedebileni yanında bulunduruyorsun. Kaba, barzo ve incelikten nasibini almamış odundan yontma kütükler hiç sana göre değil yani!

Zambak

Dünyaya çiçek olarak gelsen zambak olurdun! Evet seni anlatanı, çiçekler arasında en gizemlisi, aynı zamanda en safı olan Zambak. Sen fani ellerde bekayı değil, baki ellerde fenayı arayanlardansın. Çiçeklerin elifisin, elifin de nefesi. Doğallığın bir nevi simgesisin. Öyle gül gibi dikenin falan da yok. Ama seni savunmasız sanmak, sadece aptalların yapacağı iştir. Evet safsın ama aynı zamanda çok da güçlüsün. Zambağın şövalyelerin amblemi olması, boşuna değil yani ;)

Lale!

Dünyaya çiçek olarak gelsen lale olurdun! İnsanlar sana tapıyor, hatta senin isminde bir devir bile var. Peki ama bunun sebebi nedir? Anlatalım. Evet, rengarenk bir kişiliksin. Evet, seni elde tutmak zordur, sabır ister. Ve evet, oldukça eğlenceli ve şıksın. Ama seni sen yapan o şen şakrak gülümsemelerin içinde saklı kalmış gizli hüzün ve görebileni tarumar eden derin melankoli. Böyle insanın seni bağrına basası gelir de, yapamaz; çünkü çabuk solarsın!

Karanfil!

Dünyaya çiçek olarak gelsen karanfil olurdun! Sana anaç/babacan demek çok yerinde olacak; çünkü insanları kayıtsız, şartsız sevebilme gibi bir özelliğe sahipsin. Sevgilerin çıkarsız, verdiğin öğütlerse tutulası olanındandır. Sağduyulusun, tecrübenin vücut bulmuş halisin. Zor zamanlarda sevdiğinin/dostunun yanında belirirsin. Güven saçıyorsun etrafa kısaca. Kokunsa burna geldiğinde, ferahlatmazsa olmaz!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meteorakafaatandinozor

Dünyaya çiçek olarak gelsen gül olurdun! Evet zarifsin, elegantsın, klassın ve dahi klasiksin. Bunun yanında oldukça baskın olduğunu da söylemek lazım.. Alfasın, doğal lidersin ve tam bir lokomotifsin. Her şeyi kontrol etme gibi bir özelliğin var. Ancak bu olumsuz özelliğini zarafetinle birleştirebildiğin için, asla itici durmuyor. Yani senin emrin "Şunu yap"tan ziyade, "Eğer şunu yapabilirsen, çok mutlu olurum." Farkın bu, tarzın da. Tarzsın yani :)

jusstcrazy

Papatya! Dünyaya çiçek olarak gelsen papatya olurdun! Neşeli ve rengarenk bir kişiliksin. İnsanları eğlendirmek senden sorulur. İşte tam da bu yüzdendir, bir plan yaptıklarında ilk seni aramaları. "Kambersiz düğün olmaz"daki Kamber sensin yani. Sayısız arkadaşın/arkadaş grubun var ayrıca ve hepsinin muhabbetini ayrı ayrı seviyorsun. Kararsız bir insan olduğunu da söylemek gerek. Çok boyutlusun ya, ondandır belki bu da!

Gizli Kullanıcı

Orkide ! Kaba, barzo ve incelikten nasibini almamış odundan yontma kütükler hiç sana göre değil yani! Bak yaa XD XD

coolman

Hiç sana göre değil bencede :)

Gizli Kullanıcı

O tasvir bana birilerini çağrıştırıyor :D

flaminegoist

Göt lalesi! Adjdjdkxk...

witcher

Tabikisi kaktüs :/

Görüş Bildir