Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Dünyanın Gözlerini Kamaştırıyordu! Zorbalığa Uğradığı İçin Modelliği Bırakan "Siyahi Barbie'nin" Hikayesi

Anasayfa > Gıybet

Bugünlerde Instagram'ı ve moda dünyasını Duckie Thot isimli bir model kasıp kavuruyor. Eşsiz bir tarzı olan siyahi modelin ise gerçek hikayesi çok az biliniyor.

Ayrıntılar içeriğimizde...

Kaynak: https://brightside.me/wonder-people/a...

Duckie Thot adından sıkça "Siyahi Barbie" olarak bahsedilen bir model. Günümüzde kendisinin milyonlarca hayranı, fotoğraflarında binlerce beğenisi var ve en ünlü markalar onunla çalışmak için can atıyorlar.

Fakat durum her zaman böyle değildi. İnanması güç olsa da geçmişinde zorbalığa uğrayan model, bir süre kariyerine bu yüzden ara vermek durumunda kalmış.

Güney Sudan'da doğan Duckie Thot çocukluğundan beri model olmayı hayal ediyordu. Bu konuda attığı ilk adımsa Australia's Next Top Model yarışmasına katılmak oldu.

Duckie yarışmaya katıldığında sadece 17 yaşındaydı ve saçıyla nasıl ilgileneceğini bilmeyen bir stilist tarafından yanlış anlaşıldı, eleştirildi.

Duckie yarışmaya katıldığında sadece 17 yaşındaydı ve saçıyla nasıl ilgileneceğini bilmeyen bir stilist tarafından yanlış anlaşıldı, eleştirildi.

Programın hayranları da en başta ondan çok hoşlanmıyorlardı. Onun doğal olmadığını ve eşsiz görünüşünün photoshop ve plastik cerrahinin bir sonucu olduğunu düşündüler.

Mode endüstrisindeki iş arkadaşları da onunla ilgili kötü düşünceler içerisindelerdi ve Duckie'ye birçok lakap taktılar. Bu lakaplar gerçekten ofansifti.

Daha sonraları Teen Vogue'a detaylı bir röportaj veren Duckie 17 yaşındaki bir kız olarak canının çok yandığını ve bunu hiç hak etmediğini bildiğini söyledi.

Öyle ki yeniden moda dünyasına dönecek enerji toplaması tam 2 yılını aldı.

Duckie kendi sesini dinlemeye başlar başlamaz olayların normale döndüğünü söylüyor.

Şimdilerde ise siyahi modelleri destekliyor ve moda dünyasında çeşitliliğin bir taraftarı olarak boy gösteriyor.

Güzelliğin birçok yüzü olabileceğine ve olması gerektiğine inanıyor.

Kendi deneyimlerine dayanarak Duckie Thot, insanların her zaman ne yapmanız ve nasıl görünmeniz gerektiğini söyleyeceğini biliyor.

Fakat bu kişilerin sözleri kim olacağınızı belirlememeli.

Hayaller sadece kendimizi dinlediğimizde ve dünyaya olduğumuz kişiyi göstermekten korkmadığımızda gerçekleşir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
362
277
16
4
4
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Setenay

Çikolata gibi, ne güzelsin be

kronik blue

teni kadife resmen çok güzel

bakniye

bişey diyeceğim bu kız dünyanın en güzel kızı olabilir çünkü cidden kusursuz, kadife gibi teni, gözleri, dudakları.. bayıldım