Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Kısa Evliliği! Ayağı Takılıp Düştüğü İçin Gelinle Dalga Geçen Damat Yüzünden Yalnızca Üç Dakika Süren Evlilik

3.8bPAYLAŞIM

"En mutlu gün" olarak anılan düğün gününüzde ayağınız takılsa ve düşseniz çok da büyük bir problem olmaz. Fakat eşiniz olmaya hazırlanan damat size bu yüzden gülse ve "aptal" dese? 3 dakika süren evliliğin detayları ve daha fazlasını DailyMail kaynaklı içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

Kuveyt'te bir çift dünya evine girmeye hazırlanırken "küçük" bir aksilik yaşadılar. İmzalarını attıktan sonra ayağı takılıp yere düşen gelin ile dalga geçen damat yüzünden evlilikleri tam olarak 3 dakika sürdü.

Seremoni sırasında küçük bir kaza atlatan talihsiz gelinin yeni evlendiği eşi, ayağı takıldığı için onunla dalga geçince olanlar oldu.

Takılıp düşen gelin, damadın "aptal" dediğini duyunca çok sinirlendi ve nikah memurundan evliliklerini feshetmesini istedi.

Sinir küplerine binen gelin, haklı olarak evliliğine devam etmek istemedi. Herkesin içerisinde damadın ona "aptal" demesi ve gülmesi yüzünden Kuveytli çiftin evliliği yalnızca 3 dakika sürdü.

Kuveyt'te yapılan "en kısa evlilik" olarak tarihe geçen olayda damada birçok tepki yağarken, geline de destek devam ediyor.

Pek çok insan; "Baştan ne olacağı belliymiş, onu terk etmekle iyi yapmış" ya da "Saygısız bir evlilik, en baştan çuvallayan bir evliliktir" gibi yorumlar yaparak geline destek çıktı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
silent_angel

Adam resmen hakaret etmiş ve kadın da yapması gerekeni yapmış. Daha ilk dakikadan bunu yapan ilerde neler yapardı kim bilir?

Gizli Kullanıcı

Adam ucuz yırtmış. Belki bilerek çelme taktı. Zararın neresinden dönersen kardır.

nurcuxd

helal kız sana

bbbbb

Helal olsun geline. Daha şimdiden saygısızlık yapan kimbilir evliliğin ilerleyen zamanlarında neler yapar.

svep

Ama kadın damadın ağzına pastayı uzatıp uzatıp çekince damat kızınca ayı olur damat :)

bbbbb

Birincisi senin bahsettiğin olayla bu olay aynı olay değil. İkincisi o olayda gelin kendince şaka yapmak istemiş ki kesinlikle çok saçmaydı ve tasvip etmiyorum fakat damat kadına vurarak gelinin sıçtığını sıvamış.

svep

Ben damadın salaklığını savunmuyorum. İnsan sevdiğine yardıma koşmaz mı? Arkasından gülene kadar. Ama bir gelin de kocasını şebeğe çevirmemesi lazım diye düşünüyorum. Toplumun için de ve hele de o stresli anda. Teşekkür ederim.

bbbbb

Hala iki olayı bir arada değerlendiriyorsunuz. Acaba anlamıyor musunuz yoksa anlayıp da işinize mi gelmiyor. Eğer şebeğe çevrildiğini düşündüğünüz damat bu olaydaki damatsa, ben burada şebek yerine konulanın damat değil de gelin olduğunu görüyorum. Hayır sizin anlattığınız ilk yorumdaki damatsa dediğim gibi buradaki konuyla ne alakası var, ikisi de farklı konular. Ama siz hiç alakası olmadığı halde farklı konudan bahsedip olayı başka yere çekip gelinin yanlış yaptığına lafı getirmek istiyorsunuz.

levyerim196

bu kız mal mı aq? ben anlam veremedim benim kocam benimle dalga geçse ben de ona gülerim. bu hemen kalkıp hayır demiş. bu tertemiz kezbanlıktır

lindseywilward

Aptal dese güler misin yani? Biraz ciddi olun bu kadar hafife almayın her şeyi de...

levyerim196

Tabii gülerim. Ciddi ciddi aşağılıyorsa da zaten o kişi evleneceğim adam değildir. Herkes seçimini düzgün yapmalı.

the-shadow

Ya, Allah aşkına kimse düğün gününde düştüğünde; tüm davetlilerin önünde şaka bile olsa eşinin kendisine aptal demesine gülüp geçmez. Geçemez. Normalde kendi aranızda şakalaşsanız bile böyle bir günde, herkesin birbiriyle samimi olmadığı bir ortamda bu sözcükler hakarettir. Nokta.

Görüş Bildir