Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Fazla Tartışılan Adamı Adolf Hitler İmzası Taşıyan 25 Yağlı Boya Tablo

 > -

Yıllardır dünya gündeminden düşmeyen isim Adolf Hitler, İsrail'in Filistin'e karşı yürüttüğü acımasız saldırılar sonrasında tekrar gündemin zirvesine oturdu. Daha önce Hitler'i hep lider ve komutan kişiliğiyle tanıdık fakat onun hiç tahmin edemeyeceğiniz bir yönü de var.

1907 yılının ekim ayında Viyana Güzel Sanatlar Akademisi resim bölümü seçmelerine katılan Hitler 110 kişi arasından seçilen ilk 33 kişi arasına girer. Fakat ikinci seçmelerde okula girecek 10 kişi arasına seçilemez. Büyük hayal kırıklığı ile akademi müdürünün odasına giden Adolf, neden seçilemediğini sorar. ' Çizgilerinin sert olduğu, resim yeteneğinin kısıtlı olduğu ' cevabını alır ama yine de pes etmez. Bir sene sonraki seçmelere başvuran Adolf bu sefer sınava dahi kabul edilmez. Sonrasında ressamlık hayallerini de geride bırakarak Viyana'dan ayrılır. 

Galeride bulunan 25 tabloya bakarak Hitler'in ressamlık kariyerinin nasıl ilerleyebileceği kararını sizlere bırakıyoruz...

Kaynak: http://sobadsogood.com/2013/07/22/25-rar...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burak-baris-ocal

hitler adamdır

okan-cahit-cinaroglu

Hepsi çok güzelyalnız.

nuudan

Keşke ressam olaydı bizimki de futbolcu olsaydı da başlamadan kurtulsaydık...

efkankumas

8, 9, 12, ve 15. resimlerde hayalindeki avrupayı resmetmiş sanırım.

miranyx

Bunların hepsi yağlıboya değil. Suluboya ve pasteller de var

Başlıklar

Filistinİsrail
Görüş Bildir