Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Milyonerlerden Zengin Olmak İsteyenlere Umut Işığı Olabilecek 15 Tavsiye

-

Bu defa tecrübeler konuşuyor 💰

1. “Asla tek bir gelire dayanma. Yatırımlarını ikinci bir gelir kaynağı olacak şekilde yönet.”

Warren Buffett

2. “Garsonluk yapmanın küçümsenecek bir yanı yok. Anne babalarımız ona başka bir şey derdi: Fırsat.”

Bill Gates

3. “Nasıl yaşadığının bir önemi yok. Arabanın modelinin bir önemi yok. Giydiğin kıyafetin bir önemi yok. Giderlerin kafanı ne kadar kurcalarsa, hedeflerine odaklanman o kadar zor olur. Ne kadar tasarruflu yaşarsan, seçeneklerin de o kadar büyür.”

Mark Cuban, Dallas Mavericks’in sahibi

4. “Zengin olabilmek için, uyurken bile para kazanabilmen gerekir.”

David Bailey, İngiliz moda fotoğrafçısı

5. “Ne kadar para kazandığınız değil; ne kadarını saklayabildiğiniz, ne kadarını kullanabildiğiniz, ne kadar süre boyunca onu elinizin altında tutabildiğiniz önemlidir.”

Robert Kiyosaki

6. “Bence dar gelirlilik yaratıcılığı artırıyor. Tıpkı diğer güçlükler gibi. O yüzden içinde olduğunuz dar odadan çıkabilmenin tek yolu, kapı için bir yatırım yapmanızdır.”

Jeff Bezos, Amazon.com CEO

7. “Paranın verebileceği en iyi ders benim için şuydu: Bekar bir anne olmak ve kıt kanaat geçinmek. İngiltere’de evsiz olmanın bir üst seviyesindeydim adeta. Eğer siz de böyle bir konumdan geçtiyseniz, asla ve asla para konularını dert etmezsiniz.”

J.K. Rowling

8. “Ben üniversiteye falan gitmedim. Boşuna okudunuz demiyorum. Ama bana bir bakın. Dünyanın en meşhur insanlarından biriyim.”

Ellen Degeneres

9. “İnsanlar henüz kazanmadığı paraları, istemediği şeyleri alıp, sevmediği insanları etkilemek için harcıyor.”

Will Rodgers

10. “Eğer tek amacınız zengin olmaksa, asla başarılı olamayacaksınız.”

John D. Rockefeller

11. “Para mutluluk getirmez. Zenginleri mutlu eden başarmanın hazzıdır, yaratıcı olmanın tutkusudur.”

Franklin D. Roosevelt

12. “En büyük yatırımı kendinize yapın. Sahip olduğunuz en önemli servetiniz kendinizsiniz.”

Warren Buffett

13. “Para sıkıntısı gerçek bir engel değildir. Fikir sıkıntısı engeldir.”

Ken Hakuta

14. “Para problemleri daima onlardan korkmayan kimseler tarafından çözülür.”

Robert Heinlein

15. “En büyük başarılara imza atmış insanlar, en büyük başarısızlıklarının bir adım ötesinde dururlar.”

Napoleon Hill

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rotaryfirm

PARA VE GÜÇ BÜYÜK ILLUMİNATİ TEMPLE İÇİN EN İYİ FIRSAT. NOT: HIÇBIR İNSAN SAKRİFASI INVOLVE Tapınak ajanına Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz: + 1682-214-4967 Siz bir iş adamı ya da kadın, politik, müzisyen, öğrenci misiniz, zengin, ünlü, yaşamda güçlü olmak istiyorsun, bugün Illuminati kardeşlik tarikatına katılıp anında zengin bir toplam olsun. Bir haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ve aylık olarak 350.000 ABD doları maaş aldığınız… İlluminati üyesi olan yeni üyeler için faydalar. 1. Seçtiğiniz herhangi bir ülkede bir ev 2. $ 50,000 dolar değerinde yeni bir rüya arabası Ortaklarımızla iletişime geçebilmeniz için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız E-posta: illuminate666temple@outlook.com Whatsapp: (+ 1682-214-4967)

charles-painter

Bir iş mi Bir insan, siyasetçi, müzikal, öğrenci ve zengin olmak, güçlü ve hayatında meşhur olmak istiyorsun. Aydınlatmanın bir üyesi olarak hayallerinize ulaşabilir ve aylık 1.000.000 USD kazanın Tüm rüyalarınız ve kalp isteğiniz tamamen gerçekleşebilir, bu kısa bir özettir, eğer gerçekten büyük aydınlığın bir üyesi olmak istiyorsanız, o zaman elde edin Bize katılmakla ilgili daha fazla bilgi ve açıklama için bize geri dönün, şu anda bu WhatsApp numarasıyla +2349054872959 numaralı telefondan bize ulaşın veya franklinilluminatitemple7 @ hotmail adresinden bize e-posta gönderin

berkural

salak mısınız la

Gizli Kullanıcı

Keşke doğuştan zengin olanların tavsiyelerini yazmasaydınız.

sevalinyus

fakirsen şikayet edersin zenginsen nasihat edersin

Görüş Bildir