Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dövme Yaptırmak İçin İki Yıl Beklemek Zorunda Kalacağınız Dövme Sanatçısından 27 Çalışma

 > 
16bPAYLAŞIM

Dövme yaptırmak şu dünyada en son istediğiniz şey olsa bile bu çalışmaların başarısını görmezden gelmeniz imkansız. Hatta belki dövme konusunu yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Bilişim sektöründeki işini bırakıp İsrail'den Berlin'e taşınan Chaim Machlev, mesleğine 2012 yılında adım atmış. Başarılı dövme sanatçısı ya simetrik çizgilerden ve noktalardan oluşan fazlasıyla etkileyici ve minimalist ya da aşırı detaylı tasarımlar yapıyor. Yaptığı her tasarım dövmeye dönüştüğünde ise söz konusu vücutla bir bütün haline geliyor.

Kendisi şimdi Berlin'de, tasarım ve dövme için onunla görüşmek isteyenler ise, inanması zor ama 1-2 yıl beklemek durumunda.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ertugrul-perk1

13'ü değil 2 sene 20 sene beklerim kötü görünmesin diye yaşlanmam bile lağğğn

ato1212

türkiye de olsa adamın g*tünden kan alırlar

enda

büyük çok hoş durmuyor be

muhammed-omer

dövme yaptırmak günah günah anlayın bunu !

mert-holat

Sana günah, bana mı günah?

muhammed-omer

seni beni yok herkez için günah

muhammed-omer

tabi ALLAHA inanmıyorsan orasını bilemem

diehardtrashcan

Allah yazarken caps lock'u açık bırakan, onedio'da gezinerek ülkeye iman yaymaya çalışan insan türü. Ne zaman rastlarım diye bakıyodum.

hazal-venus

Sen yaptırma. Biz yaptırırsak günah bize yazılır. Seni ilgilendirirmi ? Sen günah olduğunu yazınca biz birden başımızı örtüp dövme yaptırmaktan vazmı geçtik ?

Gizli Kullanıcı

inanmıyoruz biz

muhammed-omer

din düşmanı olduğunu bu kadar belli etmesen keşke

muhammed-omer

müslümanın müslüman üzerinde hakkı vardır ve yanlışlarını düzeltmesi gerekir

muhammed-omer

kafirsin hatta pardon kafirler bile ALLAHA inanıyor ateistsin o zaman bunu böyle övünerek söylediğiniz için o kadar pişman olucaksın ki iş işten geçmiş olucak siz üçünüze Allah yardım etsin sizi hidayete erdirsin

hazal-venus

Umarım dinden çıktığının farkındasındır. Eğer din dersi görmüş isen Allah'a inanan insanlara kafir ateist demek dinden çıkarır.

muhammed-omer

Yukarıdaki yorumda inanmıyoruz bız diyen insana söylüyorum emin ol senden daha çok dini bilgim var

Gizli Kullanıcı

Ben inanmıyorum evet. Sana günah olabilir yaptırmazsın olur biter. Dövme yapanları veya yaptırmak isteyenleri cehennemle tehdit etme hakkına sahip değilsin.

Gizli Kullanıcı

Ayrıca yeri geldiğinde "Senin dinin sana benim dinim bana" demesini biliyorsunuz. Madem öyle burada da kimseye sen kafirsin sen imansızsın deme hakkına sahip değilsin.

muhammed-omer

ben tehdit etmiyorum olucakları söylüyorum ve inanmayanların sonunun ne olduğunu Allah söylüyor. zaten müslüman olmayan birisine günah diye bişey de yoktur müslüman olmayana namaz bile sorulmaz kabirde gerçekten senin adına çok üzülüyorum Allahım seni doğru yola çıkarsın

muhammed-omer

Gerçekten bu güzel dini bi araştırsan bi okusan Kuran'ı Kerımde nelerden bahsetiğini inanmayanların nasıl helak olduğunu :(

muhammed-omer

ahh ahh aynen belki bana bu cevapları vermek için bile araştırma yapmışlardır

zeso

cok kotuuu :/

Görüş Bildir