Dondurma Tercihlerine Göre Sen Hangi Yemeksin?

228PAYLAŞIM

Tercihlerini yap sen hangi yemekmişsin biz de öğrenelim!

1. Çilekli?

2. Vanilyalı?

3. Limonlu?

4. Vişneli?

5. Karamelli?

6. Kakaolu?

7. Muzlu?

8. Portakallı?

9. Antep fıstıklı?

10. Cevizli?

Etli Kuru Fasulye!

Geleneksel, klasik bir insansın, ama eğlencelisin de. Kafan bazen dağılabiliyor, hatta zaman zaman kontrolden çıkabiliyorsun. Ancak belli konularda çok yeteneklisin... Bu da seni vazgeçilmez bir insan yapıyor.

Tost!

Birçok durumu idare edebiliyorsun ve zor zamanlarda insanların kurtarıcısın. Kimse senin için "Çok faydalı bir arkadaş" dedi mi? demediyse, demeliler. İnsanlarla kolay anlaşırsın ve insan ilişkilerinde oldukça beceriklisin. Sen olmazsan olmaz.

Pizza!

Güzel bir pizzasın. Çok kasmıyorsun, rahat bir insansın. Doğan bu. Çok fazla düşmanın olduğu söylenemez ama olanlar da senden iyi nefret ediyor. Boşver, sen harikasın ;)

Nutella!

Nutellasın... Kahvaltıların en güzel yanı belki de. Evet belki bazı konularda biraz aşırısın, ama bu kötü bir şey değil, insanların seni sevmesini sağlıyor. Yaşamayı seviyorsun, eğlenmeyi biliyorsun ve insanlar sana imrenerek bakıyor.

Suşi!

Suşi olmak pek kolay değil.. Oldukça sofistikesin, entellektüelsin, etkileyicisin ve akıllısın. Bu yüzden sevmeyenin çok, seni anlamıyorlar. Hiç umrunda olmadığını biliyoruz.

Dürüm!

Dürümsün! İçinde her şeyden biraz var, yeniliklerin insanısın. Bir arkadaş toplantısında ilk akla gelen sensin. Belki çok gösterişli değilsin ama insanlar seni tanıdıkça seviyor.

Peynir!

Peynirsin. Neredeyse her şeyle iyisin. Bazen fazla entellektüel olabiliyorsun ama problem yok, çünkü kültürlüsün insanlar seni böyle seviyor. Kaliteli şeyleri takdir etmesini biliyor, tersini de hoş görebiliyorsun. Sonuçta insanları mutlu ediyorsun.

Makaron!

Fazla çekicisin, seksisin, yakışıklısın veya güzelsin. Herkesin gözü senin üstünde ama avuçlarını yalarlar. Çok seçicisin. Çekiciliğini insanlık yararına kullanırsan, büyük işler başaracaksın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
edanur-kartal1

Pizza!

feyzackr108

Hepsine Evet dedim ve pizza çıktım

ozge-ayten

Peynir!

xesma0

Etli Kuru Fasulye! Geleneksel, klasik bir insansın, ama eğlencelisin de. Kafan bazen dağılabiliyor, hatta zaman zaman kontrolden çıkabiliyorsun. Ancak belli konularda çok yeteneklisin... Bu da seni vazgeçilmez bir insan yapıyor. Doğrudur :D

sevincgulsum56-488

Makaron

Görüş Bildir