Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Disney Channel Yollarından Geçmiş 17 Ergen Yıldızın Bugünkü Görünümleri

 > -

Disney'in çocuk ve ergen yıldızları o dönemin neslinin hayranlığını kazanır, posterleri odanın duvarlarına boy boy asılır. Ama o dönemin çocukları büyüyünce ilgi alanları değişse de bu ünlü isimlerin üzerindeki ergen imajı kolay kolay silinmez, birkaç istisna dışında.

Disney yollarından geçen çocukların bir kısmının büyüyünce sansasyonel hayata sahip olmaları ise apayrı bir konu.

1. Hayden Panettiere

Hayden Panettiere
Hayden Panettiere

2000'lerin başında Disney filmlerinde rol alan Hayden Panettiere şimdi 26 yaşında. Oyunculuğunu devam ettirmesinin yanı sıra aktivist kişiliğiyle de takdir kazanmış isimlerden.

2. Hilary Duff

Hilary Duff
Hilary Duff

Lizzie McGuire serisiyle 2000'lerin başında bir neslin hayranlığını kazanmıştı. Aynı zamanda şarkıcı kimliğiyle de biliniyor. Şimdi 28 yaşında.

3. Demi Lovato

Demi Lovato
Demi Lovato

2000'lerin ortalarında ve sonlarında Disney'in sevilen yıldızları arasındaydı. Şimdi 23 yaşında ve en çok dinlenilen şarkıcılardan biri.

4. Zendaya

Zendaya
Zendaya

Disney'in yakın dönem yıldızlarından biriydi. Şu an 19 yaşında ve 2017'de gösterilecek Örümcek Adam filminde rol alacak.

5. Selena Gomez

Selena Gomez
Selena Gomez

Disney'in alt yapısından oyuncu olarak yetişip popüler şarkıcı olarak yoluna devam eden bir diğer isim. Şimdi 23 yaşında.

6. Miley Cyrus

Miley Cyrus
Miley Cyrus

10 yıl öncesinin sevimli örnek kızıyken şimdi aykırı tarzıyla biliniyor. 23 yaşındaki Miley Cyrus, Disney çocukları arasında en fazla değişim gösterenlerden biri.

7. Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens

2000'lerin ortalarında High School Musical ile Disney'in en sevilen yıldızları arasındaydı. 27 yaşında ve oyunculuğa devam ediyor.

8. Zac Efron

Zac Efron
Zac Efron

Zac Efron da Vanessa Hudgens gibi High School Musical ile ünlenen isimlerden. 28 yaşındaki Zac Efron, istikrarlı bir kariyerle oyunculuğunu sürdürüyor.

9. Ashley Tisdale

Ashley Tisdale
Ashley Tisdale

High School Musical'ın bir diğer yıldızı ise şu anda 30 yaşında olan Ashley Tisdale.

10. Emily Osment

Emily Osment
Emily Osment

Disney'in TV filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden biri. Şu anda 24 yaşında ve yine TV filmlerinde rol almaya devam ediyor.

11. Debby Ryan

Debby Ryan
Debby Ryan

22 yaşındaki oyuncu, Disney'in yakın dönem yıldızlarından biri. Son olarak Muppets filminde beyaz perdede yer almıştı.

12. Britney Spears

Britney Spears
Britney Spears

Daha eskilere gidecek olursak; 90'larda Disney için rol almış, 2000'lerde pop müziğin en ses getiren isimlerinden biri olan Britney Spears şu an 34 yaşında.

13. Bella Thorne

Bella Thorne
Bella Thorne

Son dönem Disney yıldızlarından biriydi. 18 yaşında ve yoluna popüler Hollywood filmleriyle devam ediyor.

14. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan

Sadece Disney'in değil, başlı başına sinemanın da önemli çocuk yıldızlarından biriyken hayatında dikiş tutturamadı. 29 yaşındaki Lohan, Disney'in kaybeden çocuk yıldızlarından biri olarak kaldı.

15. Justin Timberlake

Justin Timberlake
Justin Timberlake

Justin Timberlake de 90'larda Disney mecrasından geçmişti. Makarna görünümlü saçlarından bu yana epey yol kat etti. Şimdi 35 yaşında.

16. Shia LaBeouf

Shia LaBeouf
Shia LaBeouf

Even Stevens ile 2000'lerin başında Disney ile ünlenmişti. Şimdi 29 yaşında ve Hollywood'un en tanınan oyuncularından. Birkaç yıldır çalkantılı bir hayatı olduğunu da malum.

17. Ryan Gosling

Ryan Gosling
Ryan Gosling

Disney'in yollarından geçip en takdir kazanan isim olduğunu söylesek kimsenin itirazı olmayacaktır. 35 yaşındaki Ryan Gosling'in kalitesi ortada.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-turhalli

demii

dovelie_ddlovato

Demim...

jusstcrazy

miley ne hale gelmiş ya ne izlerdim eskiden :/

queen-rosie

Christina Aguilera yı nasıl unuttunuz...???? Üstelik Justin , Britney ve Ryan ile beraber rol almışlardı, yazmamanız ilginç

servet-kanpolat

Ryan Gosling der kenara çekilirim

Görüş Bildir