Görüş Bildir
Haberler
Dilan Çiçek Deniz Sevgilisinin Ailesi ile Tanıştı! Görümcesi ve Kayınpederiyle Pozlarını Paylaştı...

Dilan Çiçek Deniz Sevgilisinin Ailesi ile Tanıştı! Görümcesi ve Kayınpederiyle Pozlarını Paylaştı...

10 gün önce İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson'ın evlilik teklifine 'Evet' yanıtını veren Dilan Çiçek Deniz, yeni yılı sevgilisinin memleketinde karşılama kararı aldı. Önceki gün soluğu İzlanda'da alan ünlü oyuncu, Saevarsson'ın ailesiyle de tanıştı. Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, müstakbel görümcesi ve kayınpederiyle fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. İşte o fotoğraflar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Bir süredir İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşayan Dilan Deniz Çiçek 10 gün önce köprünün ortasında evlilik teklifi almıştı. Deniz teklife 'Evet' dedikten sonra sevgilisinin memleketinin yolunu tuttu.

Dilan Çiçek Deniz, Saevarsson'ın ailesiyle tanıştı. Thor Saevarsson'ın babasıyla birlikte objektif karşısına geçen oyuncu, gönderisine, 'Hanımlar, beyler; kayınpeder' notunu düştü.

Çukur dizisiyle yıldızı parladıktan birçok projede rol alan Dilan Çiçek Deniz,  geçtiğimiz sene yeni bir aşka yelken açtığı İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson'dan 10 gün önce sürpriz bir evlilik teklifi almıştı. Deniz, sevgilisine Boğaz Köprüsü'nde 'Evet' yanıtını vermişti.

Evlilik teklifi sonrası Arnavutköy'deki bir mekanda kutlama yemeği gerçekleştiren çiftten Deniz, 'Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış.' şeklinde konuşmuştu.

'Evlilik tarihi henüz belli değil. Zaten belli olursa siz öğrenirsiniz.' açıklamasını yapan ikili, yeni yılı İzlanda'da karşılama kararı aldı. Önceki gün soluğu sevgilisinin memleketinde alan Dilan Çiçek Deniz, Saevarsson'ın ailesiyle tanışmayı da ihmal etmedi.

Thor Saevarsson'ın babasıyla birlikte objektif karşısına geçen ünlü oyuncu, gönderisinde, 'Hanımlar, beyler; kayınpeder...' notunu düştü. Deniz'in bir hayli neşeli olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

26 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, sevgilisinin kardeşiyle de poz verdi.

Ardından mutfağa giren ünlü isim, sevgilisinin bu fotoğrafını ise, 'Saatlerdir yemek yapıyor iki gözümün çiçeği...' notuyla 4,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı.

Teklif sonrası mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü oyuncu, bu fotoğrafına, 'Evet' dedim!' notunu düşmüştü. Takipçileri ise Deniz'in tektaşını sergilediği gönderiye, 'Mutluluklar!' yorumları yağdırmıştı.

Dilan Çiçek Deniz (26), yaklaşık 8 ay birliktelik yaşadığı Alihan Aloğlu ile ayrılık kararı almıştı. Biten ilişkisinin ardından ünlü oyuncunun, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz aylarda da bir derginin özel davetlisi olarak soluğu Bodrum'da alan çift, öpüşürken görüntülenmişti.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Öte yandan 37 yaşındaki İzlandalı yönetmenin ayrıldığı eşinden üç çocuğu var. Saevarsson, hem reklam filmi çalışmaları hem de Dilan Çiçek Deniz’le görüşmek için son dönemde sık sık Türkiye’ye geliyor.

Dilan Çiçek Deniz ile sevgilisi Thor Saevarsson...

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
2
1
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Yasemen özer

adam gerçekten thor maşallah yakışmışlar