Dijital Ortamda Tüm Vücudunu Kaplayan Dövmelerinden Arınan 9 Eski Çete Üyesi

31PAYLAŞIM

1. Pişman olduğunuz bir dövmeniz var mı? Sildirmeyi düşündünüz mü? Büyük ihtimalle gözünüzde büyüyordur işlem.

2. Boydan boya dövmeye sahip eski çete üyelerinin hali daha fena. Hem eski hayatlarından uzaklaşmak hem de dövmelerinden kurtulmak istiyorlar. Acı dolu onlarca seans onları bekliyor.

3. Fotoğrafçı Steven Burton yaptığı projeyle eski çete üyelerinin dijital ortamda dövmesiz hallerini ortaya çıkarıyor.

4. Eski çete üylerinin portrelerini çekip photoshop'la onlara kavuşmak istedikleri eski görüntülerini gösteriyor bir nevi.

5. 

6. "Dövmelerin ötesini görmek" mottosuyla yola çıktığı ve iki yılda 400 saatini harcadığı Skin Deep projesi için bir de kickstarter başlattı.

7. Bu ve diğer insanların fotoğraflarının olduğu kitabın basımı ve dağıtımı için 25 bin dolar hedeflenirken kısa sürede 382 katılımcıyla 26,541 dolar toplandı.

8. 

9. Geç de olsa geleceği için doğru yolu bulan ve toplum arasında kabul görmek isteyen bu insanlara da kolaylıklar dileyelim.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rasit-kadi

brawo la

efe.denk

dijital ortamda dövmelerinden arınmamışlar, dijital ortamda dövmeler yapılmış kişiler olacak. 9 yıldır photoshop kllanıyorum bu büyüklükteki dövmelerden bu kadar temiz bir şekilde silmek mümkün değildir. ancak sorunsuz bir şekilde tüm vücudu dövmeyle kaplamak mümkündür.

cagri-budak

yalan haber dövmeli halleri ile yeni halleri arasında kilo boy kıl boyutu bile aynı üstleri aynı hiç dövmeden başka bi bok yok editör ananı sikim az gerçekçi ol

absurdman

İçeriği okumuyorsun bari başlığı okuyarak anla aq. DİJİTAL ORTAMDA diyor, senin anlayacağın dilde yazacak olursak: FOTOŞAPLAN YABMIŞLAR

cagri-budak

cahillik zor zanaat saol abla :)

absurdman

abla mı djfajsfjadsjf

cagri-budak

pardon teyze yada bacı :)

tylerdurdenoglu

Aklıma hitmandaki kısa saçlı kızın yüzündeki dövme geldi 😍😍😍

cenan-hacioglu

ulan dövme var dövme var.Bunlarınki hakkaten çok çirkinmiş

Görüş Bildir