Görüş Bildir

Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Ret

Haberler
> Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Ret

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, zamanlamanın uygun olmadığı gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun randevu talebini reddetti.

Kemal Kılıçdaroğlu, cumartesi gerçekleşen Ankara'daki terör saldırısının ardından dün Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Çankaya Köşkü'nde toplantı yapmıştı.

Kılıçdaroğlu bu görüşmenin ardından yaptığı açıklamada Devlet  ve Selahattin Demirtaş'tan randevu talep edeceğini duyurmuştu.

Bu açıklamaya ilk cevap MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi. Bahçeli, zamanlamanın uygun olmadığı gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun randevu talebini reddetti.

HDP’den Kılıçdaroğlu ile görüşmeye olumlu yanıt

HDP kaynaklarından alınan bilgilere göre, HDP Eşbaşkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, Kılıçdaroğlu’nun görüşme talebine olumlu yanıt verdi. Ankara katliamında yaşamını yitirenlerin cenaze ve taziye törenlerinin yoğunluğundan kaynaklı görüşme takvimi henüz netleştirilemedi. Ancak HDP ve CHP yetkililerinin görüşme gününü netleştirmek için birlikte çalıştıkları belirtildi.

AA ve ANF

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
vayarkadas

Kılıçdaroğlu şimdi çıksa "sizin yapacağınız işin tribini sikerim ha, gelin lan buraya amına koduklarım" dese, çok yerinde bir açıklama olur.

goofy

tam olarak ne işe yarıyor acep bu adam Türk Siyasetinde?

Bu adamın tam olarak görevi nedir arkadaşlar ?