Demi Moore 15 Yaşında Tecavüze Uğradığını Açıkladı: 'Adam Anneme Para Verdiğini Söyledi'

 > 
43PAYLAŞIM

ABD'li ünlü oyuncu Demi Moore, annesine 500 dolar ödeyen bir adam tarafından 15 yaşındayken cinsel saldırıya maruz kaldığını açıkladı. 

ABC televizyon kanalının Good Morning America (Günaydın Amerika) programına konuk olan 56 yaşındaki Hollywood yıldızı Moore, 15 yaşındayken eve geldiğinde yetişkin bir adamla karşılaştığını anlattı.

BBC Türkçe'nin aktardığı habere göre, Moore, "Bana tecavüz ettikten sonra 'Annen seni bana sattı' dedi. Hem tecavüze uğramıştım, hem de inanılmaz bir ihanete" diye konuştu.

Moore adamın evi terk etmeden önce kendisine "Annen tarafından 500 dolara satılmak nasıl bir his?" diye sorduğunu da söyledi.

"Beni tehlikeye attı"

Moore annesinin bir alkolik olduğunu ve kendisi daha 18 yaşına gelmeden barlara götürdüğünü de anlattı.

Demi Moore'un annesi 1998 yılında hayatını kaybetmişti.

Moore, 'O gün o kişinin evden çıkmadan önce söylediklerinin doğru olduğuna inanıyor musun?' sorusuna ise "Kalbimin derinliklerinde buna inanmıyorum. Bunun sıradan bir pazarlık sonucu olduğunu düşünmüyorum. Ama yine de annem bu adama kapıyı açtı, beni de tehlikeye attı" diye konuştu.

"Annemi ölümden kurtardım"

1990'lı yıllarda Hollywood'un en büyük yıldızlarından birisi olan Demi Moore, Hayalet (Ghost) ve Birkaç İyi Adam (A Few Good Men) gibi filmlerdeki performanslarıyla önemli başarılar yakalamıştı.

'Inside Out' adlı bir otobiyografi yayımlayan Demi Moore, kitabını eski eşi Bruce Willis'e, üç kızına ve annesine adadığını söylüyor. Moore kitabında 1980'li yıllarda uyuşturucu bağımlılığına karşı verdiği mücadeleyi de anlatıyor.

Annesinin Demi Moore 12 yaşındayken intihar etmeye çalıştığını da anlatan ünlü oyuncu, "Onu hayata tutunmaya ikna eden bendim" deyip ekliyor: "Ağzına attığı hapları küçük parmaklarımla çıkarmıştım."

Moore röportajda annesinin daha sonra da defalarca intihara kalkıştığını söyledi.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir