Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Darbe Girişimi Sonrası Recep Tayyip Erdoğan Fotoğraflarıyla Dikkat Çeken Ünlüler

403PAYLAŞIM

15 Temmuz ''Darbe Girişimi'' olarak tarihe geçen ve ülkemizde derin yaralar bırakan olayın etkileri devam ediyor. Korku dolu bir gece yaşamamıza sebep olan bu kötü olayı, umarız bir daha asla yaşamayız...

''Darbe Girişimi'' ile zor günler yaşayan ülkemizin ünlüleri de adeta kendi aralarında ikiye bölünmüş durumda gözüküyor.

Ünlülerin bir kısmı, yaşanan bu olaylardan fazlasıyla etkilendiğini söylüyor ve bir an önce düzelmesi için birlik mesajları veriyor.

Bir kısım ünlü ise olan bitene bir anlam veremiyor.

Bazı ünlü isimler ise yaşanan olaylarda, hükümetin yanında olup destek vermeye çalışıyor.

Sosyal medya hesapları üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı paylaşarak, Erdoğan'ın yanında olduklarının mesajını veriyor.

İşte her türlü eleştiriyi göze alan isimlerin, işte sosyal medya hesaplarından paylaştıkları Recep Tayyip Erdoğan fotoğraflarından birkaçı;

Arda Turan'ın Başkomutan diye hitap ettiği Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı en çok konuşulan paylaşımlardan biri oldu.

Erhan Çelik de tıpkı Arda Turan gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan için Başkomutan ifadelerini kullanarak, sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaştı.

Ersin Düzen meydanlarda olduğunu bu fotoğraf ile takipçilerine duyurdu.

Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik ise bu fotoğrafı ile adeta ateş püskürdü.

Ertem Şener bu fotoğrafı ''yanımdaym'' mesajı ile paylaştı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
Görüş Bildir