Çocuklar Duymasın Dizisi Oyuncularının İlk ve Son Bölümdeki Hâllerini Görünce Kendinizi Yaşlanmış Hissedeceksiniz

86PAYLAŞIM

Dizi başladığında doğanlar şimdi 18 yaşında...

Çocuklar Duymasın Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri biliyorsunuz ki. 18 yıl önce yayın hayatına başlayan dizi, aradan yıllar geçtikten sonra yeni bölümleriyle ekrana gelmeye başlamıştı.

Zaman içinde birçok oyuncu değişikliği olsa da kemik kadro aynı kaldı aslında. Geçtiğimiz seneden beri yayınlanmıyor dizi ancak yeni sezonuyla tekrar ekranlarda görürsek şaşırmayız!

1. Pınar Altuğ - Meltem

"Haluk, mutfak!" repliğiyle akıllarımıza kazınan Meltem karakteri, zeki, güzel ve güçlü bir kadındı. Entelektüel yanını ön plana çıkaran Meltem, eşi Haluk'un deyimiyle personel müdürüydü...

2. Tamer Karadağlı - Haluk

"Bababababababa" lafını ağzından düşürmeyen Taş Fırın Erkeği Haluk da romantiklikten uzak, kıskanç bir erkekti. Meltem'in kendisine sık sık sinirlenip "Abidin!" dediğini de anımsıyorsunuzdur.

3. Zeyno Gönenç - Gönül

Haluk ile Meltem'in yakın arkadaşları Gönül de dizinin ana karakterlerinden biriydi. Zeyno Gönenç'in canlandırdığı karakteri Haluk'un deyimiyle "Dominant Teyze" olarak tanıyoruz!

4. Ferdi Akarnur - Müsteşar Kemal

Usta oyuncu Ferdi Akarnur'un hayat verdiği Müsteşar Kemal Bey de Meltem'in babasıydı. Eşi Müzeyyen Hanım'la sık sık tartıştığı sahnelerle hatırlıyoruz kendisini.

5. Süleyman Yağcı - Fıs Fıs İsmail

Ağzı kokmasın diye sürekli fıs fıs sıkan, kadınları ısrarcı tavırlarıyla rahatsız eden, özellikle Yasemin karakterinin yakasından düşmeyen İsmail Bey de her kelimenin sonuna 'da'yı eklemeyi ihmal etmiyordu. İnşaat şirketi sahibi olan İsmail Bey, Haluk'un patronuydu.

6. Melek Şahin - Emine

Haluk ile Meltem'in ev işlerine yardım eden Emine karakterine de usta oyuncu Melek Şahin hayat veriyordu. Dizinin dikkat çeken karakterlerinden biriydi. Tabii ki efsane repliği, "Boyun devrilsin Hüseyin"di...

7. Alparslan Özmol - Çaycı Hüseyin

Emine'nin hayırsız kocası Çaycı Hüseyin karakteri de unutulmazlar arasında. "Çaylaaaaar!" repliğiyle akıllarımıza kazınan Hüseyin, Emine'nin kenarda köşede neyi varsa sömürüyordu!

8. Şükrü Koruyucu - Şükrü

Çaycı Hüseyin'in yancısı Şükrü vardı bir de... Hüseyin'le ayrılmaz ikili hâline gelmişlerdi artık.

9. Meriç Acemi - Yasemin

Meriç Acemi'nin hayat verdiği Yasemin ise Fıs Fıs İsmail'in sekreteriydi. Az mı çekti İsmail Bey'den?

10. Nejat Birecik - Psikolog Sinan

Dizide Psikolog Sinan'ı ise Nejat Birecik canlandırıyordu. Elinden kalemini düşürmeyen Sinan, Meltem'in kocası Haluk'la ilgili şikayetlerini az mı dinledi?

11. Mehmet Auf - Selçuk Bey

Selçuk Bey, Gönül ile Meltem'in çalıştığı şirketin genel müdürüydü, izleyenler hatırlar... Kendisinin olmayan saçları çok meşhurdu!

12. Alp Eren Khamis - Beton Orçun

Selami ile Gönül'ün biricik oğulları Beton Orçun da resmen ekranlarda büyüdü...

Bir de dizinin zamanla değişen oyuncuları var tabii... Haluk ile Meltem'in çocukları Emre ve Duygu'yu başka oyuncular canlandırmaya başlamıştı ilerleyen bölümlerde.

13. Furkan Kızılay - Emre

Evin küçük oğlu Emre, namıdiğer Havuç da dizinin en çok sevilen karakterlerinden biriydi. Babasını kendisine rol model seçen Havuç, cep telefonu için annesini babasını az mı bunalttı?

14. Ayşecan Tatari - Duygu

Evin aklı başında, zeki ve bir o kadar da çalışkan kızı Duygu da annesini kendisine rol model alıyordu. Duygusal, bir o kadar da narin bir kızdı Duygu...

15. Özgür Ozan - Selami

Haluk'un tabiriyle 'Kılıbılık' ve 'Light Erkek' Selami de Gönül'ün eşi rolündeydi. Oldukça duygusal ve romantik bir karakter olan Selami'nin diziden ayrılması hepimizi üzmüştü...

16. Vatan Şaşmaz - Engin

Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz Vatan Şaşmaz da Çocuklar Duymasın'ın sevilen oyuncularından biriydi...

17. Ayşen Tekin - Müzeyyen Hanım

Dizide Meltem'in annesi Müzeyyen Hanım'ı canlandıran Ayşen Tekin de ne yazık ki aramızdan erken ayrılarak hepimizi üzmüştü...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Liseliler Bilmez! Efsanevi 'Lost' Dizisinin Başarılı Oyuncularının Küçük Dil Yutturan Değişimi - onedio.com
Liseliler Bilmez! Efsanevi 'Lost' Dizisinin Başarılı Oyuncularının Küçük Dil Yutturan Değişimi - onedio.com
Yayınlandığı Döneme Damgasını Vuran Dizilerin Başrol Oyuncularının Yıllar İçindeki Değişimleri Karşısında 'Hey Gidi!' Diyeceğiniz Kesin - onedio.com
Yayınlandığı Döneme Damgasını Vuran Dizilerin Başrol Oyuncularının Yıllar İçindeki Değişimleri Karşısında 'Hey Gidi!' Diyeceğiniz Kesin - onedio.com
Selena Dizisi Oyuncularının Dizinin Yayınlandığı Günden Bugüne Görenleri Şok Eden Değişimi - onedio.com
Selena Dizisi Oyuncularının Dizinin Yayınlandığı Günden Bugüne Görenleri Şok Eden Değişimi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
favilla

emineyle Hüseyin hiç değişmemiş

papichulopapichulo

zaman acimiyor moruk bir bakmissin moruk olmussun

rey.han

Tamer Karadağlı... Ne kadar karizmatiktin oysa. Yazık ettin kendine.

Görüş Bildir