Görüş Bildir
Haberler
Çocuğun Bir Yazar Olsaydı Hangi Tarzda Yazardı?

Çocuğun Bir Yazar Olsaydı Hangi Tarzda Yazardı?

Bakalım senin çocuğun edebiyat tarihine hangi tarzda edebi şaheserler kazandıracak!

Hadi teste!

1. Çocuğunun cinsiyetini öğrenerek başlayalım!

2. Çocuğunun yaşını da öğrenelim mi?

3. Çocuğun ne tür oyunları daha çok sever?

4. Aşağıdaki yemeklerden hangisini daha çok sever?

5. Çocuğuna nasıl seslenirsin?

6. Onun gelecekte hangi mesleği yapması seni daha çok mutlu eder?

7. Hazırsan son sorumuz geliyor. Televizyonda izlemeyi en sevdiği şey nedir?

Fantastik / Bilim-Kurgu!

Senin çocuğun bir yazar olsa fantastik / bilim-kurgu tarzında yazardı. Çünkü onun inanılmaz bir hayal gücü var. Kafasında ne galaksiler geziyor, ne ölümsüzlük iksirleri yapıyor anlayamazsın bile. Çevresinde gördükleri ve okudukları ile besliyor yaratıcılığını. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Mizah!

Senin çocuğunun mizahi yönü oldukça gelişmiş. Olayların komik taraflarını rahatlıkla gözlemleyebiliyor. Neşeli ve hayattan keyif alan bir çocuk o. Çevresinde gördükleri ve okudukları ile besliyor yaratıcılığını. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Tarih!

Senin çocuğun çok meraklı, araştıran, sorgulayan bir çocuk. Hiçbir yargıyı direkt olarak kabul etmiyor. Önce kendi içinde sorgulaması, doğrulaması gerek her şeyi. Merakı da her anlamda besliyor yaratıcılığını. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Aşk!

Senin çocuğun sevgi dolu bir çocuk. O her şeyden önce insanları sevmenin dünyayı değiştireceğinin farkında. Ve sevginin, aşkın gücünü herkese kanıtlamak istiyor. Onun yaratıcılığı içindeki sevginin gücünden besleniyor. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
95
67
36
12
12
10
9