Çocuğun Bir Yazar Olsaydı Hangi Tarzda Yazardı?

Psikoloji TestleriIq-Genel Kültür Testleri
610PAYLAŞIM

Bakalım senin çocuğun edebiyat tarihine hangi tarzda edebi şaheserler kazandıracak!

Hadi teste!

1. Çocuğunun cinsiyetini öğrenerek başlayalım!

Kız
Erkek

2. Çocuğunun yaşını da öğrenelim mi?

0-1
2-4
5-12
13+

3. Çocuğun ne tür oyunları daha çok sever?

Spor içeren oyunları sever daha çok.
Evcilik, doktorluk gibi gerçek hayata yansıması olan oyunları sever.
Arabalarla oynar genellikle.
Zeka oyunlarını tercih eder.
Teknoloji ile ilgili oyunları sever.

4. Aşağıdaki yemeklerden hangisini daha çok sever?

Henüz ek gıdaya geçmedik 😇
Pizza
Bebe bisküvisi 😅
Anne çorbası 😊
Sebze yemekleri
Hamburger

5. Çocuğuna nasıl seslenirsin?

İsmiyle
Oğlum / Kızım
Canım / Bebeğim...
Minnoşum / Tontişim...

6. Onun gelecekte hangi mesleği yapması seni daha çok mutlu eder?

Doktor olmasını çok isterim👨‍🔬
Sanat ve edebiyatla uğraşsın🎬✍️
Örnek bir sporcu olsun 🏆
Başarılı bir yönetici olsun 🚀
Bilimle uğraşsın 🎓
Yazılım ve yapay zekayla uğraşsın 💻

7. Hazırsan son sorumuz geliyor. Televizyonda izlemeyi en sevdiği şey nedir?

Çizgi film
Aksiyon filmleri
Haberler 😂
Belgesel

Fantastik / Bilim-Kurgu!

Senin çocuğun bir yazar olsa fantastik / bilim-kurgu tarzında yazardı. Çünkü onun inanılmaz bir hayal gücü var. Kafasında ne galaksiler geziyor, ne ölümsüzlük iksirleri yapıyor anlayamazsın bile. Çevresinde gördükleri ve okudukları ile besliyor yaratıcılığını. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Mizah!

Senin çocuğunun mizahi yönü oldukça gelişmiş. Olayların komik taraflarını rahatlıkla gözlemleyebiliyor. Neşeli ve hayattan keyif alan bir çocuk o. Çevresinde gördükleri ve okudukları ile besliyor yaratıcılığını. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Tarih!

Senin çocuğun çok meraklı, araştıran, sorgulayan bir çocuk. Hiçbir yargıyı direkt olarak kabul etmiyor. Önce kendi içinde sorgulaması, doğrulaması gerek her şeyi. Merakı da her anlamda besliyor yaratıcılığını. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Aşk!

Senin çocuğun sevgi dolu bir çocuk. O her şeyden önce insanları sevmenin dünyayı değiştireceğinin farkında. Ve sevginin, aşkın gücünü herkese kanıtlamak istiyor. Onun yaratıcılığı içindeki sevginin gücünden besleniyor. Hayal gücünü beslemek için onu okumaya ve yazmaya teşvik etmeli, öykülerin gücüne inandırmalısın. QNB Finansbank, hikayeciliğin gücüne inanıyor ve Hayallerin Gücü Adına projesiyle çocuklara hikaye anlatıcılığı eğitimi veriyor. Hayal güçlerini destekleyerek çocukların yanlarından eksik olmuyor. Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun! Videoyu izleyip altına yorum bırakmayı unutmayın ;)

Dünya Öykü Günümüz Kutlu Olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
Görüş Bildir