CHP'nin Taksim Mitingi İçin Pazar Günü İstanbul'da Ulaşım Ücretsiz

 > -

İETT dün aldığı bir kararla toplu taşımanın 22 Temmuz saat 23:59'a kadar uzatıldığını açıklamıştı. Bugün de CHP'nin Pazar günü Taksim'de gerçekleştireceği miting nedeniyle İBB'ye yaptığı başvurunun kabul edilmesinin ardından ücretsiz toplu taşımanın 24 Temmuz 23:59'a kadar uzatıldığını açıklandı.

İETT, dün aldığı bir kararla halkın darbe girişimi sonrası meydanlarda düzenlenen mitinglere kolay ulaşımını sağlayabilmek için daha önce alınan ücretsiz toplu taşıma kararının 22 Temmuz saat 23:59'a kadar uzatıldığını açıklamıştı.

İstanbul’da Ücretsiz Toplu Taşıma 22 Temmuz’a Kadar Uzatıldı - onedio.com
İstanbul’da Ücretsiz Toplu Taşıma 22 Temmuz’a Kadar Uzatıldı - onedio.com

İBB de bugün CHP'nin 24 Temmuz'da Taksim Meyda'nında yapmayı planladığı 'Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi' göz önünde tutularak ücretsiz ulaşımın 24 Temmuz saat 23.59'a kadar uzatıldığını açıkladı.

CHP’den Taksim'de 'Demokrasi Mitingi' - onedio.com
CHP’den Taksim'de 'Demokrasi Mitingi' - onedio.com

CHP'nin önerisiyle İBB meclisine taşınan öneri AK Parti grubunun da desteği ile oybirliği ile kabul edildi. Teklifi okuyan AK Parti grup başkanvekili Temel Başalan, CHP'nin Taksim mitingi nedeniyle vatandaşların ulaşımının ücretsiz sağlanması için sürenin uzatılmasına karar verildiğini ilan etti.

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir