Görüş Bildir
Haberler
Ceren Moray'dan Tamer Karadağlı'ya Olay Tepki! "Hıyarlığını Sahiplenmek Yerine..."

Ceren Moray'dan Tamer Karadağlı'ya Olay Tepki! "Hıyarlığını Sahiplenmek Yerine..."

Müge Kakşi
11.10.2021 - 18:38

Geçtiğimiz günlerde Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülünün sahibi başarılı oyuncu Nihal Yalçın oldu. Yalçın'a ödülünü veren Tamer Karadağlı'nın sıkılgan tavırları ise sosyal medyada gündem oldu. Olay'ın büyümesinin ardından taraflara birçok ünlü isim ve hayranlarından destek gelirken Ceren Moray ise Nihal Yalçın'a destek verdi. Tamer Karadağlı ile ilgili ağır sözler sarf eden Moray'ın paylaşımı medyada çok konuşuldu. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ceren Moray'dan Nihal Yalçın'a Destek Geldi

Ceren Moray'dan Nihal Yalçın'a Destek Geldi

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ‘En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Nihal Yalçın’la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog tartışılmaya devam ediyor. Oyuncu Ceren Moray, Karadağlı'nın söz konusu gerginliğe ilişkin bugün yaptığı açıklamaya tepki gösterdi. Moray, isim vermeden paylaştığı mesajında Karadağlı'ya ödül verdirilmesini eleştirdi.

Ödül töreni sırasında konuşması bitmeden kendisine ödülünü veren Tamer Karadağlı'ya tepki gösteren Yalçın, “’Sus’ mu dediniz? ‘Artık sus’ mu diyorsunuz?” çıkışında bulunmuştu. Karadağlı'nın tavırları gündem olmuş, birçok eleştiri ve tepki gelmişti. Karadağlı bugün 2. Sayfa programına telefonda bağlanarak dikkati çeken açıklamalarda bulunmuştu.

İşte Ceren Moray'ın Tamer Karadağlı'ya Dedikleri

İşte Ceren Moray'ın Tamer Karadağlı'ya Dedikleri

Karadağlı'nın tavır ve açıklamalarına oyuncu Ceren Moray'dan tepki geldi. Moray, isim vermeden olaya ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Moray, 'Sanatsal hiçbir başarısı olmamasının yanı sıra, 'merhaba' dediği anda; hıyarlığını ve vasatlığını sahiplenmek yerine, onu örtmek için en primitif reflekslerle 'ama o terörörö' milliyetçiliği kasıp, magazin magazin dolaşarak bir kadının başını belaya soktuğundan emin olana kadar rahatlamayacak insanlar olduğunu anladığımız tiplere, ülkedeki en önemli sinema ödül törenlerinden birinde ödül verdirmek, bu tipleri itinayla var etmeye çalışmak da sadece bu toprakların işi. Her şey muazzam bir şekilde bu kadar mı yanlış olur, bu kadar olur' ifadelerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
29
22
6
3
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Requiem Aeternam

Ya sen ne diyon amk. İşine bak. 2 tane kelime öğrenmiş gelmiş story atmış.