Çekim Yasası ve Evrene Mesaj Göndererek Tüm İsteklerimizi Elde Etmek Mümkün mü?

5PAYLAŞIM

Olumlu düşünmenin bir klişe olduğuna mı inanıyorsunuz? Ya da düşünce gücünün sadece bir laftan ibaret olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hayallerinize ulaşmanızda size sizden başka kimsenin yardım etmeyeceğini unutmamalısınız. Aynı zamanda düşündüğünüz her şeyin hayatınızın bir noktasını etkilediğini de! Gelin çekim yasasının hayatınıza etki edeceği inanılmaz yönlerini birlikte keşfedelim!

Çekim yasası nedir?

Evren ve insan arasındaki bağın, enerji kaynaklı iletişime geçtiğini varsayan yönteme çekim yasası denilmekte. Dünyada pek çok insan enerjinin doğru kullanılması halinde hayallerine kavuşabileceğine inanıyor. Evrenin bir sırrı olduğunu ve bu sırrın çekim yasasından geçtiğini düşünen milyonlarca insan var! Secret kitabında detaylıca anlatılan bu yöntem, evrene göndereceğiniz mesajların, hayatınızdaki önemli gelişmelerin seyrini değiştirdiğini öne sürüyor.

Evrendeki her şey enerjiden ibaret.

Evrendeki her şeyin enerjiden ibaret olduğu düşünülürse, enerjinin doğru kullanılması halinde pek çok olayın seyrinin değiştirilebilmesi neden mümkün olmasın? Çekim yasasına inanan insanlara göre, herkesin hayatı evrene gönderdiği mesajla doğru orantıda ilerlemekte. Hayatla, insanla, hayvanla aklınıza gelebilecek her şeyle enerjileriniz oranında iletişim kuruyor ve hayata geçiriyorsunuz. Peki bu enerji sadece olumlu düşünceyle mi mümkün oluyor?

Olumlu olumsuz her düşünce evrene yayılmakta!

Çekim yasasına göre düşündüğünüz her şey, her an evrene iletilmekte ve kaderinizin seyrini değiştirmekte. Yani sadece olumlu düşünceleriniz evrenle iletişim halinde değil. Tüm olumsuz düşünceleriniz, aynı şekilde evrenle iletişim haline geçmekte ve hayatınızı etkilemekte. Bu nedenle çekim yasasına göre, bireyin başına gelen her şey, düşüncesiyle ilişkili. Yani sizden çıkmayan hiçbir şey, size kendiliğinden dönmüyor!

Düşünceleriniz kadar sözleriniz de evrene gönderdiğiniz mesajlar konusunda etkili!

Sadece düşüncelerden bahsetsek de sözleriniz de en az düşünceleriniz kadar hayatınızda etkili. Özellikle hayatlarında sürekli olumsuz olaylarla karşılaşan insanların isyanlarına denk gelmişsinizdir. Bu tip insanlar üst üste birden çok kötü olayı hayatlarına kendileri çekmektedir. Düşünce şekliniz ve ağzınızdan çıkan her olumsuz şey, size katlanarak geri dönmektedir. Peki, buna nasıl engel olabilirsiniz?

Çekim yasası nasıl çalışır?

Çekim yasası siz farkında olmadan sürekli çalışmaktadır. Evren sizinle ve düşüncelerinizle sürekli olarak iletişime geçer. Negatif düşüncelerinizi çekim yasasından korumak için yapmanız gereken ilk şey olumlu bir insan olmaktır. Olumlu düşünce ve iyi niyet çekim yasasının size hizmet etmesi demektir. Bu sırada düşünceleriniz ve sözleriniz her an önemlidir. İnanmadan pozitif düşünmeye çalışsanız da evren size hizmet etmez!

Sürekli isteyin.

Çekim yasasına göre evren ömrünüz boyunca enerjinizle hareket etmekte. Bunun için sürekli olarak evrenle iş birliği yapmanız gerekiyor. İsteyin, istemekten korkmayın! Evrenden sürekli istediklerinizi dile getirin. Kalpten ve inanarak yapmanız gerektiğini asla unutmayın. İstediklerinizi sesli ya da sessiz her şekilde evrene bildirin. Bu şekilde isteklerinizin hızlıca olacağına güvenin. Güven çekim yasası için en önemli konulardan biri! Çekim yasasına güvenin ve isteyin!

İsteklerinizi her gün görebileceğiniz bir yerde birleştirin.

Çekim yasası birebir sizinle ve enerjinizle iletişime geçmekte. Bu yüzden istediklerinizi belirlemeniz ve net olmanız oldukça önemli. Sürekli hatırlamanıza yardımcı olacak birkaç yöntemi deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerden en etkilisi herkesin de bildiği gibi hayal panosu! Tüm hayallerinizi, isteklerinizin hepsini bir araya getirin. Büyük bir pano yapın ve her gün görebileceğiniz bir yere yerleştirin. Bu şekilde isteklerinizi daima aynı şevkle evrenden dileyebilirsiniz.

Düşüncelerinizin ne kadar değerli olduğunun farkına varın.

Çekim yasası düşüncelerinizin ne kadar değerli olduğunun farkına varmanızı ister. Gerçekten inanarak, net hayaller kurmanızı talep eder. Enerjinizin farkında olarak, çekim yasasının size hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden kurtulamıyorsanız, hayatınıza olumlu bir şeyler katmanız gerekiyor demektir. Adım atmak için ertelemeyin. Net hayaller ve düşünceler, tüm isteklerinizin size ulaşmasını sağlar. İste, net ol ve güven!

Meditasyon yapın.

Çekim yasasının sizin için çalışmasını istiyorsanız, tam anlamıyla olumsuz düşünceden ve enerjiden uzaklaşmanız gerekiyor. Temiz bir zihin ile yola çıkarak, hedefinize ulaşmanız oldukça kolaylaşacaktır. Meditasyon işte tam bu noktada devreye giriyor. Zihninizi arındırmanız için meditasyon yapmanız, çekim yasasının size hizmet etmesinde büyük faydalar sunacaktır. Bilinçaltınızdaki tüm kötü düşüncelerden her gün yapacağınız kısa meditasyonlar ile kurtulabilirsiniz.

Hayallerinize sahipmiş gibi davranın.

Çekim yasasına göre tüm isteklerinize olmuş gözüyle bakmalısınız. Bu her ne kadar kulağa garip gelse de enerjinizi olumlu tarafa yönlendirmenize büyük yardımcı olacaktır. Özellikle hayallerinize, isteklerinize sahipmiş gibi yazılar yazarak, çekim yasasının işleyişini hızlandırabilirsiniz. İstediğiniz şeyin gerçekleştirdikten sonra sizde bırakacağı etkiyi düşünün ve hissedin. Tam bu noktada hissettiğiniz düşünce enerjinizin çekim yasasıyla buluşmasına yardım edecektir.

Şükretmeyi bilin.

Çekim yasasının size hizmet etmesi için yapmanız gerek en önemli şeylerden biri de daima şükretmektir. Sahip olduklarınızın kıymetini bilmek, çekim yasasını etkilemenize neden olabilir. Tüm olumlu düşüncelerinizi ve sözlerinizi hayatınızdaki güzelliklere odaklanarak fark edebilirsiniz. İstediğiniz her şeyin bir enerji olduğunu ve size doğru aktığını hayal edin. Dileyin, isteyin, hissedin ve ne olursa olsun çekim yasasına güvenin!

Bu içerikler de ilgini çekebilir:

‘Ne Zahmetli İşmiş Şu Meditasyon’ Diyenler İçin Meditasyon Hakkında Olmasa da Olurlar Neler? - onedio.com
‘Ne Zahmetli İşmiş Şu Meditasyon’ Diyenler İçin Meditasyon Hakkında Olmasa da Olurlar Neler? - onedio.com
Regl Dönemi Sancılarınızı Azaltacak Yoga Pozları - onedio.com
Regl Dönemi Sancılarınızı Azaltacak Yoga Pozları - onedio.com
Bedeninizi Arındırma Zamanı! Yoga Nidra ile Mucizevi Bir Deneyim Yaşayabilirsiniz - onedio.com
Bedeninizi Arındırma Zamanı! Yoga Nidra ile Mucizevi Bir Deneyim Yaşayabilirsiniz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
makarnar

Zuahhah cidden çok komiksiniz

burcu-yilmaz72

çekim yasasına yüzde yüz inanıyorum, güveniyorum.Ama altı boş pozitif düşünceyle olacak şey değil."olumlu bir insan olmak ve iyi niyetli olmak"şart.Hayatimi olumlu yönde her gün biraz daha değiştiriyorum.

alican-saygin

Dunyanin en bos icerigi.

Görüş Bildir