Çekemeyen Anten Taksın! Türk Aile Yapısını ve Instagram'ı Sallayan Yeni Nesil Çiftler

8.7bPAYLAŞIM

İroniye Giriş 101

Instagram'ı ve sosyal medyayı yakından takip edenler bilirler. Son zamanlarda çok güzel kadınların, çok güzel adamlarla evlendiği ve çok güzel çocuklarının olduğu aileler pek bir moda. Her yerinden mutluluk ve kusursuzluk akan bu aileler, giydikleri kıyafetlerden gittikleri yerlere kadar insanları orta yerinden çatlatıyor. Amerika'da bile bu kadar mükemmellikte aileler zor bulunurken bizde neredeyse çıkaramadığımız bor madeni kadar fazla. Şimdilik sadece gücümüzün yettiği kadarını toplayıp sizlere sunabildik. Yavaş yavaş bakın ki kıskançlıktan ölmeyesiniz...

Fenomen olan ailelerimizin en önemli özelliği çekirdek aile bireylerinin uygun kombinler seçmeleri. Bilhassa renk uyumu konusu oldukça önemli.

Bu yüzden anne ve babaya oldukça büyük bir görev düşüyor. Evin hanımı saks mavisi bir elbise giyiyorsa, baba da gidip aynı renk kombin bulmaya mecbur.

Eşlerin kıyafetler arasındaki ton farkı pek hoş gorülebilir bir durum değil. Bu sebepten yeni başlayanlar için eşe ait olan bir parça ile alış verişe çıkmak işleri kolaylaştırabilir.

Özellikle evin hanımının kusursuz vücudu, her fotoğrafta bir adım daha ön planda. Allah bu güzelliği ona verdiyse ne yapabilir ki?

Pek bir şeyden haberi olmayan evin küçük bireyi bile ailesi sayesinde şimdiden bir moda ikonu.

Sadece kılık kıyafetleri değil, aralarındaki aşk bile Instagram uygulamasının hata vermesine sebep olacak cinsten.

Bakın mesela canı baklava isteyen hanımına tepsiyle baklava alan kociş, usta başının bile orta yerinden çatlamasına sebep olmuş.

Sonuçta mükemmel çift olmak onların suçu değil. Kıskanmak yerine belki biraz durup nerede yanlış yaptığımızı düşünmeliyiz.

Her mutlu kadının ayağını yerden kesecek bir kocişi olması bir lütuf değil, bir gereklilik.

Ve her mutlu kocişin aşktan başını döndürecek kusursuz bir eşe sahip olmak istemesi de haksızlık değil...

Biz bunları sadece fotoğraflara verdikleri pozdan anlayabiliyoruz ama kim bilir evlerine misafirliğe gitsek nasıl da iliklerimize kadar aşk dolacağız...

İnsanın tenine değil, tam kalbinin derinliklerine dokunmuş bir öpücüğe hiç kimse kayıtsız kalamaz.

Yan yana durunca bile birbirini kombinleyen bir çift değilseniz, elinizden sadece bu fotoğraflara bakmak gelir.

Her şey bir yana, karı koca aşk ile huşu içinde gün batımını yaşamak bir yana...

Böylesine mükemmel bir uyum doğanın kendisinde bile saf olarak bulunamazken toplumun en küçük yapı taşı olan ailede bulunması neredeyse doğa üstü bir olay.

Nazar etmeyin ne olur, çalışın sizin de olur arkadaşlar...

Her biri mükemmel kusursuz bireylerden oluşan ailelerimizin mutluluğunun ve şahaneliğinin daimi olmasını diliyor ve çekemeyen anten taksın diyoruz...

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fundailhan

Bu insanların hayatı hazırlanıp, doğru açıyı bulup, fotoğraf çekinip bunu da instagram'a atmak. Bizden beklenen de 'a ne kadar muhteşem hayatları var' dememiz. Hayatlarının sadece gösterişten ibaret olduğu o kadar bariz ki! Ne giydiği, ne yediği, ne içtiği, nerede yaşadığı... Tek göstermeye çalıştıkları bunlar ve ben bu karelerde zerre mutluluk görmüyorum. Mutlu bir ailesi olan, hayatından memnun olan birisi bunu tonlarca resimle kanıtlama ihtiyacı içinde olmaz zaten.

frknkhvci

Emoji oranlarına baktığımızda çekemeyen ve çatlayanlar olarak hepimiz onlaynız sanırım sad adfaskd askd as :D

alp_er

beyaz atletten sert bir geçiş yapmışlar.

ysnugurr

uzun lafı kısası " Para var huzur var".

kullanici-adi-cihan

Böyle anam babam olsa doğar doğmaz ayrı eve çıkarım :) Ama yinede cesaretlerinden dolayı kutluyorum kendilerini.

Görüş Bildir