Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çay İnsanı mı Yoksa Kahve İnsanı mısın?

Yemek Testleri-

Bu testimize verdiğin yanıtlara göre senin karakterini yorumlayacağız. Sen aslında çay insanı mısın yoksa kahve insanı mı?

Hazırsan testi çöz bakalım.

1. Cinsiyetini sorarak başlayalım.

2. Aşağıdaki bardaklardan en çok beğendiğini seç.

3. Tuzlu yiyecekleri mi yoksa tatlıları mı daha çok seversin?

4. Bir şeyler içerken yapmayı en çok sevdiğin aktivite hangisi?

5. Hangi manzara daha çok ilgini çekti?

6. Hangi tatlı senin için vazgeçilmez?

Çikolatalı keke asla hayır diyemem.
Sormaya gerek var mı?
Ben, sütlü tatlı aşığıyım.

7. Ve son olarak, kahvaltı etmek senin için ne kadar önemli?

Kesinlikle çok önemli. Hatta benim için en önemli öğün kahvaltı.
Genelde evden kahvaltı etmeden çıkıyorum ben.
Pek de aram yoktur kahvaltıyla. Ama yine de bir şeyler yerim.
Tabii ki çok önemli. Ancak her zaman güzel bir kahvaltı yapamıyorum.

Çay İnsanı!

Testimize verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle çay insanısın! Çay içmek senin için bir yaşam tarzı. Günün her saatinde çay içebilirsin. Tiryakiliğe yakınsın desek yalan söylemiş olmayız. Yorgunluğunu da çayla gidermeyi tercih ediyorsun, hararetini de... Sevdiğin insanlarla oturup karşılıklı çay içmek, senin en sevdiğin aktivitelerden biri. Bunu yaparken sohbet etmekten de oldukça keyif alıyorsun. 

Aynı zamanda çayın kalitesinden de çok iyi anlarsın. Eee, uzun zamanların tecrübesi konuşuyor burada. Demlemeyi de çok iyi bilirsin. Bak bizim bile canımız çekti şimdi. Bir çay mı içsek? :)

Kahve İnsanı!

Testimize verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle kahve insanısın! Her gün mutlaka kahve içmeyi tercih ediyorsun. Kahve içmek, senin en keyif aldığın şeylerden biri. Onun güzel kokusu, senin resmen başını döndürüyor. Şöyle güzel bir şarkı çalarken, ya da evde oturmuş keyif yaparken kahve içmek senin için gerçekten önemli. Çünkü hayattan böyle anlarda keyif alıyorsun sen. Bir yandan da kahvaltı etmeyi çok sevmiyor olabileceğini düşündük. Ne kadar doğru bilemiyoruz ancak böyle olmasa daha iyi olur. :) Senin her zaman sağlığını düşündüğümüzü unutma.

Bir yandan çeşitli kahveleri denemeyi de seviyorsun, her bir kahve senin için ayrı bir heyecan demek. Bizim için de bir kahve içsene. :)

Ortaya Karışık!

Testimize verdiğin cevaplara göre senin keskin bir seçimin yok. Moduna göre tercihlerin oluyor hep. Bazen canın çay ister, kalkıp demlersin. Bazen de gider kahve yaparsın. Bu durum pek belli olmuyor. Hayatta da böyle. Çok keskin virajların insanı değilsin. Garanticisin, kararlarını alırken her zaman sakin kafayla düşünürsün. Sen sakin kararların insanısın, hiç fevri değilsin. 

Aynı zamanda da zevkine düşkünsün, her zaman zevkine göre karar verirsin. Peki ya şimdi canın ne içmek istiyor? :)

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecrin-demir1

çayyyy insanı

nehir-braderin

yanlış

nehir-braderin

Kahve İnsanı! kahveyi sevmem

oguzalp-babacan

kahve insanı

ozge-robyn

Çay İnsanı!

Başlıklar

Tercihçaytatlı
Görüş Bildir