Görüş Bildir
Haberler
Cardano ve HUH Token, Amazon Ormanları İçin Kolları Sıvadı

Cardano ve HUH Token, Amazon Ormanları İçin Kolları Sıvadı

Yasal Uyarı: Bu içerik HUH Token ile yapılan ticari reklam hizmeti anlaşması kapsamında üretilmiştir. Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir.

Ulusal Uzay Araştırmaları Enstitüsü'nden elde edilen veriler yakın zamanda Brezilya'nın Cerrado ve Amazon bölgesindeki ormansızlaşmanın 2015'ten bu yana en yüksek seviyede olduğunu gösteriyor. Brezilya hükümeti izlemenin durdurulacağını duyurdu. Çevreciler bu kararı fon eksikliğine bağlıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kripto para birimleri geçen yıl daha fazla ivme kazandı.

Kripto para birimleri geçen yıl daha fazla ivme kazandı.

Bu durum Bitcoin'in iklim değişikliğiyle ilgili olumsuz söylemleri de güçlendirdi. İklim değişikliği konusunda giderek daha fazla endişe duyulan bir söylemlerde, Bitcoin'in Norveç'in yıllık tüketimine eşit olan muazzam enerji tüketimi vurgulanıyor. Elon Musk, endişe verici sorunu göz önünde bulundurarak kendi Bitcoin yatırımlarını çekti ve bildirildiğine göre memecoin'i daha yeşil hale getirmek için Dogecoin geliştiricileriyle birlikte çalışıyor. Musk'ın kripto piyasası üzerindeki devasa etkisi göz önüne alındığında, altcoin'ler Bitcoin'in damgalanmasından kaçmak ve daha fazla yatırımcı çekmek için daha yeşil olmak için rekabet ediyor.

Kripto para birimleri tarafından gerçekleştirilen en büyük ağaçlandırma girişimlerinden ikisi, Cardano ve HUH Token tarafından yapılanları içerir. Her ikisi de, çevreye zararlı kripto para birimlerine çevre dostu bir alternatif olan ağlarda çalışır. Cardano, kar amacı gütmeyen kendi vakfını (Cardano Vakfı) kurarak kendini bu amaca adadı. Web sitelerine göre vakıf, blok zinciri mevzuatını ve ticari standartları tanımlamak için farklı yargı alanlarındaki düzenleyicilerle işbirliği yaparak ve Cardano topluluğuna gerçek dünyadaki zorlukları ele almak için Cardano protokolünü kullanma yetkisi vererek merkezi olmayan ekonomik güçlendirme yolunu belirlemeyi amaçlıyor.

Cardano 1 milyon ağaç dikti

Cardano 1 milyon ağaç dikti

Cardano Vakfı son zamanlarda 1 milyon ağaç dikme hedefine ulaştı. Cardano CEO'su Frederik Gregaard, Twitter'da ağaçlandırma girişiminin arazi restorasyonu ve yerel ekosistem iyileştirmesine yardımcı olmayı amaçladığını açıkladı. Çabalarını Kenya'ya odaklayan dikilen tüm ağaçlar, şeffaflığı artırmak ve bu faaliyetlerin kamuya açık kanıtı olarak hizmet etmek için Cardano blok zincirine kaydedilecek.

HUH Token ise, Ağaçlandırma Projeleri ile ortaklık kurarak çevreye katkı sunmayı planlıyor. HUH Token Brezilya da dahil olmak üzere birçok ülkede ağaç dikmek ve beslemek için genellikle aşırı yoksulluktan muzdarip yerel topluluklarla bağlantı kuruyor. Amazon'daki devasa tarım alanları ve kes-yak tarımı tarafından tahrip edilen arazileri yeniden ağaçlandırıyor. Brezilya'nın Amazon'u ve diğer rezervuarları besleyen 'su deposunda' çölleşmeyi önlemeye çalışıyor.

Cardano ve HUH Token, kripto piyasasının geri kalanı için yüksek standartlar belirledi. İklim krizi insanlığa hızla yaklaşırken, yatırımcılar açıkçası ekosistemimize öncelik veren kriptolar daha değerli görülüyor. Soru şu ki, diğer kriptolar da aynı şeyi yapıp kendi eko-pozitif girişimlerini başlatacak mı?

Website: https://huh.social  

HUH Official Swap: https://swap.huh.social/

Telegram: https://t.me/HUHTOKEN

Yasal Uyarı: Bu içerik HUH Token ile yapılan ticari reklam hizmeti anlaşması kapsamında üretilmiştir. Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın