Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Buz Gibi Ankara Ayazında Bile İçinizi Isıtacak 17 Gülümsetici Fotoğraf

865PAYLAŞIM

Nasıl bir gün geçiriyor olursak olalım, hangimizin yüzümüzü güldürecek bir şeye ihtiyacı yok ki?!

1. Colorado'daki bu hayvan barınağı çalışanları bütün hayvanların Noel için sahiplenilmesinin ardından boş kafeslerde kutlama yapıyorlar.

2. "11 yaşındaki kızım sürpriz Noel hediyesini alınca..."

3. Yavru köpeğin üşüdüğünü fark edip ısınması için kanatlarını etrafına dolayan kaz...

4. "15 yıl önce annem evlilik yüzüğünün pırlantasını kaybetmişti. Evliliğinin çoğunluğunda bir yüzük takmadı. Bugün babam ona sürpriz yaptı."

5. Atkınızı sizden daha çok ihtiyacı olan birine vermek... Kral bir hareket.

6. "Her salı günü bu küçük çocuk elinde atıştırmalıklarla arkadaşlarını bekliyor."

7. "Beden eğitimi öğretmenleri 1998'de aldığı spor ayakkabıları tabanları eriyene kadar giymiş. Bu yüzden öğrencileri Noel için ona yeni bir çift ayakkabı almışlar."

8. Beklenmedik bir hediye..

"Büyükannem evlilik yüzüğünü kaybetmişti. Büyükbabama söylemedi, o da gözlerinden dolayı fark etmedi. Bir ay önce gözlerinden ameliyat oldu ve sonunda yüzüğün olmadığını fark etti. Ve sonraki doğum gününde büyükanneme yeni bir yüzükle evlenme teklifi etti. Büyükannemin dili tutuldu ve büyükbabam "Evet diyecek misin, demeyecek misin?" diye sordu. O da sadece kafasını salladı ve ona sarıldı."

9. Yemek yemeye gelen Tom Hanks herkesin yemeğinin ücretini ödemiş ve fotoğraf çekinmiş.

10. "Erkek kardeşim yıl boyunca kazandıkları sahte paralarla alabilsinler diye 4. sınıf öğrencileri için Harry Potter asaları yapıyor. Öğrencilerin işleri, ödeme masaları ve elektrik vergileri var ve diğer başarıları yoluyla para kazanabiliyorlar."

11. "Arkadaşım Gregg kızı için engellilerin de girebildiği bu kar hisarını yaptı."

12. "Bu kadın telefonda iş görüşmesi yapıyordu ve bu adam (Chicago Valisi, Rahm Emanuel) telefonu alıp kadın hakkında güzel bir şeyler söylemeye başladı."

13. Bir gelin ve damat, büyükannelerinden çiçekçi kızları olmalarını rica etmişler.

14. Arkadaşınızın üşümemesi önemlidir!

15. Böyle güzel çocuklar olsa her yerde hep!

"Sevgili anne,

Bana ve Jakiyah'a dondurma için para verdin ama 1 dolarımı fatura ödemen için geri veriyorum. Dondurmaya ihtiyacım yok onun için başka zamanlar olur. 

Seni seviyorum, 

Ahmard."

16. "Kan bağışladığı için bedava köpek maması aldıktan sonra Tia!"

17. "Dünya içinde sen varken daha güzel!"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zbyd_arslan

"Erkek kardeşim yıl boyunca kazandıkları sahte paralarla alabilsinler diye 4. sınıf öğrencileri için Harry Potter asaları yapıyor. Öğrencilerin işleri, ödeme masaları ve elektrik vergileri var ve diğer başarıları yoluyla para kazanabiliyorlar." Bu cümleyi anlayamayan sadece ben miyim?? :(:(:( ne diyor burda??

aez

Çocukların öğretmenleri muhtemelen sınıftaki aktivitelere daha çok katılım olsun diye sahte paralar kazandıkları bir sistem geliştirmiş. Şimdi de yıl sonunda öğrencileri kazandıkları bu paralarla alabilsinler diye onlar için kendi elleriyle asalar yapıyormuş. Ayrıca bu öğrenciler sahte paralarıyla vergi falan da ödüyormuş sınıf içinde.

geciciex

mesela bu içeriğe olumsuz emoji koyanlar neyden rahatsız oldu hep merak ediyorum

cristiano

İzlediğimiz televizyondan mı bilmem ama sürekli bana ve sevdiklerimin başına hep kötü senaryolar gelecekmiş gibi bir ruh hali içindeyim. Bu içerik biraz nefes aldırdı. Teşekkürler...

hayat-ask

12. resimdeki Chicago Valisi otobüse binmiş

ama-oyle

içerik hiç bitmesin dedim bakmalara doyamadım 🤩

eluine

Ve bitti..

Görüş Bildir