Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bütün Burçlara Söz Hakkı Verdik! Peki Hepsi Kendini Meşhur Bir Soruyla Anlatsaydı...

5.9bPAYLAŞIM

Soru sormak, insanın en doğal ihtiyacı; pek tabii burçların da... Peki o meşhur sorulardan hangisini insanlığa yöneltecekler?!

Daha önceden burçları, duvar yazılarıyla şurada 👇 anlatmıştık. Peki kendilerini, hepimizin bildiği meşhur sorularla nasıl ifade ederlerdi acaba?

Bütün Burçlara Söz Hakkı Verdik! Peki Hepsi Kendini Bir Duvar Yazısıyla Anlatsaydı... - onedio.com
Bütün Burçlara Söz Hakkı Verdik! Peki Hepsi Kendini Bir Duvar Yazısıyla Anlatsaydı... - onedio.com

1. Oğlak Burcu: Şu soru👇

Evet, bu içeriğin başlığını görünce Oğlak'ın aklına büyük ihtimalle böyle bir soru gelmiştir. Onlar bu zeka sorusunu çözmekle uğraşadursun biz içeriğimize başlayalım sevgili diğer burçlar...

2. Koç Burcu: Sen Kim Köpeksin?

Evet, her şeyin en iyisini bilen; en ukalası olan Koç'tan başka bir soru sorması beklenemezdi. Zaten koç her şeyi bilir. Soru da retorik bir sorudur. Cevabı da içinde saklıdır...

3. Boğa Burcu: Ceviz Getireyim Yersin?

Beslenme ve besleme Boğa'nın en büyük ihtiyacıdır. Zaten hayatını Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine (Üreme, barınma, beslenme) göre dizayn eden Boğa'dan başka bir soru çıkmazdı. O yüzden Deli Emin'den tüm Boğalar için geliyor: Ceviz Getireyim Yersin?

4. Yengeç Burcu: Nereye Sıçacaklar?

Kendisinden başka herkesi düşünen Yengeç'e bir soru hakkı versek, mutlaka böyle bir şey sorardı. Devamında da bir cevap alamadığı için dünyaya küser, onları gizli gizli öldürme planları yapar, sonra da kıyamazdı... Yengeç ya, yerim :)

5. Yay Burcu: Yine mi Güzeliz, Yine mi Çiçek?

Ohh afiyet olsun Yay, bu yalan dünyanın tadını sen çıkarıyorsun valla. Ama teyyare kafandan sen sorumlusun, bunu unutma!

6. Kova Burcu: Zorunda mıyım?

Kova'ya hangi çılgın zincir vuracakmış şaşarız. 12 burç içinde en özgürlüğüne düşkün burç, Kova'dır. Kova'yı bir şeye zorunlu bırak ve bu zorunluluğu nasıl yapmadığını otur izle. Kova'yı inceden manipüle etmeden iş yaptırmak imkansız. Tilki gibi olduklarından onu da hemen anlarlar. Kibarca rica edeceksin işte, başka yolu yok. Off Kova yordun bizi :(

7. Akrep Burcu: Filiz Sevişelim mi?

Akrepler yine kızacak bana ama yapacak bir şey yok! Evet başka birçok özelliğiniz var ama bu soru çok güzel denk geldi :) Ayrıca libidonuz yüksek diye özür dilemek zorunda değilsiniz. Aynen böyle devam: BAM BAM BAM...

8. Balık Burcu: Bir İhtimal Daha Var O da Ölmek mi Dersin?

He Balık he... Evet, biliyoruz yine aşıksın, yine acı çekiyorsun. Hayat çok zor geliyor sana, ölmek istiyorsun. Bu dalgasına koyduğumuz lafı bile ciddiye aldın, canının acıdı di mi? Off balık off!

9. Terazi Burcu: Bana Mutluluğun Resmini Yapabilir misin Abidin?

Tam Terazi'ye uygun bir soru: İşin içinde hem şiir var, hem resim var. Felsefesi de tamam. Kısaca fazla sanatsevicilikten boynunda kendiliğinden fular oluşturan entelektüel Terazi, bu sözü çok sevdi.

10. İkizler Burcu: Why So Serious?

Her şeyi dalgaya alma, sürekli espri yapma konusunda çok ciddi olan İkizler'i, Joker'in bu efsane sorusu kadar daha iyi anlatacak bir şey bulunamazdı. Evet, İkizler'den hepinize geliyor: WHY SO SERIOUS?

11. Aslan Burcu: Sen Benim Kim Olduğumu Biliyor musun?

cdn-st1.ofpof.com

Bu meşhur soru, mutlaka bir Aslan'dan çıkmıştır, ama mutlaka! Egosu Allahuekber Dağları'ndan daha büyük olan Aslan, herkese haddini bildirmesiyle bilinir. Ama şimdi Aslan da mutlaka önemli bir kişi oluyor; istese de vasat olamıyor. Arada da had bildirsin, hakkı değil mi?

12. Başak Burcu: Belediyenin Önündeki Fışkiyeyi Kim Kırdı?!

Düzene, intizama, derli toplu olmaya en çok takan Başak'tır efem. O yüzden Melih Gökçek'in bu meşhur sorusu, tam bir Başak sorusudur.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

87 cevap

nehir-braderin

ben oğlak burcuyum ve soruyu hemen çözdüm

zeynep-tuna5

bak ben kova burcuyum, içerik güzel olmuş ama benim hakkımda yazdıklarınız pek de hoşuma gitmedi (çünkü gerçek) YÜZÜME VURMAYIN YA! :(

berat-bal

oğlak burcu olmama rağmen ilk soruyu geçtim sıkıcı diye yükselen etkiliyor beni akrep burcu yükselenim. azgınlıktan ölüyorum gerçekten of ya benim de böyle sormuşluğum var akrebin adı çıkmış da bu öyle azgınlık değil biz sevdiğimizi düşünüyoruz dışardakilere bakmıyoruz. Bu arada tüm aslanlardan nefret ediyorum. mk kaynanam aslan olursa ya da kayınbabam boku yerim. hele karım olursa geberirim. mk ya aslan olursa sevdiğim. mk ya

hikka-mikazuki

Yengeç nokta atışı olmuş :D

Görüş Bildir