Bütün Burçlara Söz Hakkı Verdik! Peki Hepsi Kendini Bir Duvar Yazısıyla Anlatsaydı...

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Söz sırası burçlarda...

1. Koç Burcu

Dünyanın en savaşçı burcundan zaten başka bir söz beklenmezdi. Evet Koç'a vurabilirsiniz; ama ölmezse sıkıntı büyük!

2. Boğa Burcu

Boğa Burcu'nun hayatındaki iki şey: Yemek ve Seks! Bu duvar yazısı ikisini de eşit oranda vermiş işte :)

Boğa Burcu için bir de şu var, eklemezsek olmazdı 😜

3. İkizler Burcu

İşte İkizler kararsızlığı ve kafa karışıklığı bu... Bir de "Senin Allah belanı versin" dedikten sonra, "Ama seni çok seviyorum" deseydi, tam süper olacaktı.

4. Yengeç Burcu

Off Yengeç off. Senin bu göndermelerinden, bu duygusallığından bıktık bıktık 😷  Unut onu lütfen, o her kimse artık! Alınmadın di mi? Espri şey yapmıştık, özür dileriz. Ne?! Özür çıkalı, yeni yeni öküzler mi türedi? Canın sağ olsun be Yengeç.

5. Aslan Burcu

İşte Aslan'ın kendine güveni böyle bir şey. Evet, en iyisi, en güzeli sensin; tamam anladık! (Güzelsin/yakışıklısın, dikkat çekicisin, başarılısın ve alfasın diye özür dileyecek halin yok ya.)

6. Başak Burcu

Bu duvar yazısı, Başak'ın tutumlu (cimri, hasis, pinti) tavrını net bir biçimde özetliyor. Ama yine de bir Başak, bağlaç olan de/da'yı asla bitişik yazmazdı. Eğer yanlışlıkla yazsaydı, o duvarı yıkardı. Bi de o duvarı iyice bir temizler öyle yazardı. Sonra bunlar çok zor gelir, eve gider ağlardı. Yaa Başak işte <3

7. Terazi Burcu

Allahın pis şıpsevdisi. Bi bakmışsın dünyanın en büyük acısını çekiyor, ertesi günse alakası kalmıyor. Terazi bi uyuyup uyansa bütün dertleri uçup gider zaten. Hem bu yazıdaki sütyeni de kesin bir ton para verip almıştır, tüm maaşını bi' sütyene gömmüştür. Hem müsrif, hem şıpsevdi! Git buradan...

8. Akrep Burcu

Yok denemedik ablası. Herkesi şey yapamazsan, artık bi sakinleşsen diyoruz he?!

9. Yay Burcu

Tam Yay değil mi bu? 😂 Yok yok, sana demedik Yay kardeş. Hadi git yerine yat...

10. Balık Burcu

Biz söyleyelim: Tam olarak 34.652 kadeh kırıldı. Artık denemekten vazgeç! Arasına karbon kağıdı konulmuş, birbirinin aynı ilişkiler yaşamaktan da vazgeç. Böyle giderse, daha çok üzülürsün...

11. Kova Burcu

Sen de ona "Kadınım" demek istiyorsun değil mi?! 

Hayatını 85 kişiyle (arkadaş, akraba, tanıdığın tanıdığı vs.) birlikte yaşayan Kova'dan başka bir şey demesi beklenemezdi zaten.

12. Ve Oğlak Burcu'nun iç sesi çıkar gelir aniden: "Ne salak salak içerikler bunlar?!"

Özür dileriz Oğlak kardeş 🙋

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kaan-bozkurt3

Yay tam anlamıyla yay! eheheheh

gecetanricasi

Akrep olarak, yeter -,-

ag10

oğlaklara niye laf sokuyonuz lan.

miss-simpson

yay :Dd

zeytor

Yay burcu olan bir yetiskinim ve itina ile her haftasonu kendi hur irademle alkolu agzima suruyorum, goturuyorum. mutluyum, gururluyum ve yayim. ne polisi alkol bey ?

les-ley

Bana gönderme yapmışsınız da neden gocundunuz ki acaba, ben alkolik insanlara bir şey demedim -zira hafta sonları keyfi için alkol tüketenleri alkolik sınıfına koymam- ama siz kendinizi alkolik olarak görüyorsunuz galiba. Neden zorunuza gitti bu kadar? Hayır yani sizin gibi üç beş insan gurur duyuyor diye, çok da bir anlamı olmayan bir şeyi yüzlerce kişinin taşıdığı bir burca yüklemek sadece saçma. Siz alkolünüzü her hafta sonu, hatta her gün tüketmeye ve mutlu, gururlu -çünkü gurur duymak için çok daha güzel nedenler yok dünyada, ben de nefes aldığım için gurur duyuyorum falan- olmaya devam edin. Bir daha birine laf atarken de onu mentionlamayı unutmayın. Hadi bb.

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Akrep BurcuAslan BurcuBalık BurcuBaşak BurcuBoğa BurcuCinsellikİkizler BurcuKoç BurcuKova BurcuOğlak BurcuTerazi BurcuYay BurcuYengeç Burcu
Görüş Bildir