Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Buram Buram Kahve Kokan Birbirinden Pratik ve Kullanışlı 13 Kahve Köşesi

-

Kahve kokan bir köşe tüm kahve sevenlerin en büyük hayalidir. 

Mutfağınızı, hatta evimizin müsait bir alanını kahve köşesine rahatlıkla dönüştürebiliriz.

Evinizin havasını değiştirip mis kokan kahveler hazırlamanızı destek olacak kahve köşelerini sizler için derledik.

1. Günün yorgunluğunu bu köşede atın.

Mekanda yer kazanmak açısından böyle uzunlamasına raflar kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan kahve makinesi, kupalar ve kahve...

2. Dolap içlerini kahve köşelerine dönüştürün.

Mutfakta yerim yok diye üzülmeyin. Dolap içlerini kahve barlara dönüştürebilirsiniz. Dolabın içine kahve makinesinin sığacağı alandan rafları çıkarıp makineyi yerleştirin. Kalan raflara kupa ve kahve ekipmanlarını ekleyebilirsiniz.

3. Eskileri yenileyin.

Eski mobilyaları dilediğiniz renklere boyayarak, boş bir duvarı kahve köşesine dönüştürebilirsiniz.

4. Dar köşeleri değerlendirin.

Mutfak masanızın kör köşesine kahve makinesini ve kahve ekipmanlarını yerleştirerek daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Hatta boş duvarları renkli flamalar ile süsleyebilirsiniz.

5. Kahve tatlandırıcılarını unutmayın.

Kahvenizi süsleyeceğiniz marshmallow, çikolata, kakao, tarçın gibi lezzetleri minik kavanoz ve bardaklara aktarıp, minik bir tepsi üzerinde kahve ekipmanlarının yanına koyabilirsiniz.

6. Katlı servislerden yararlanın.

Kurabiye, meyve gibi lezzetleri sunduğunuz katlı servisleri kahve ekipmanları ile doldurarak mutfak tezgahında kullanabilirsiniz.

7. Mutfak masasının üstüne raf!

Mutfak masasının üstüne tek bir raf yaptırarak tüm kahve ve ekipmanlarını buraya aktarabilirsiniz. Hatta rafın altına monte edeceğiniz minik bir askı ile kupaları da rahatça kullanabilirsiniz.

8. Tekerlekli sebzelikleri balkonlardan, mutfağın içine taşıyoruz.

Katlı sebzelikleri, kahve ekipmanları ile farklı bir görünüşe kavuşturabilirsiniz. Dilerseniz tekerleklerini çıkarıp, sabit halede getirebilirsiniz.

9. Bu minicik alan kahve köşesine dönüşürse!

Mutfakta bulduğunuz en minik alanı bile kahve köşesine dönüştürebilirsiniz. Boş alan boyutunda duvara monte edeceğiniz bir raf ve altına koyacağınız kahve ekipmanları işinizi görecektir.

10. Duvarları boyayın!

Kullanışsız ve verimsiz bulduğunuz köşeleri tahta boyası ile sevimli köşelere dönüştürün. Üzerine tebeşir ile kendi kahve alanınızı yaratın.

11. Güne bu köşede başlayın.

Tekerlekli barları, mutfağın hatta salonun bir köşesine koyabilirsiniz. Tekerlekleri sayesinde dilediğiniz zaman yer değiştirebilirsiniz.

12. Duvarlar boş kalmasın. Sevdiklerinizin fotoğraflarını kahve köşelerine dahil edin.

Tel sepetlerin içini sevdiğiniz fincanlar ile doldurun. Cam kavanozlara tablet kahveleri yerleştirin. Duvarlar asla boş kalmasın. Sevdiğiniz fotoğrafları renkli çerçeveler ile kahve köşelerine dahil edin.

13. Favori köşeniz burası olacak.

Askılıkları mutfak dolaplarının boş duvarlarına monte edip, harika bardaklıklar ve kahve köşeleri yaratabilirsiniz. Sevdiğiniz, hatırası olan bardaklarınız harika görünecek.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir