Bundan Daha Büyük Bir Acı Olamaz! Doğumda Karısı ve Bebeği Arasında Seçim Yapmak Zorunda Kalan Adam

4bPAYLAŞIM

Karısının kanaması başlayıp, erken doğum yapması gerekince eşi ve doğacak bebeği arasında imkansız bir karar vermesi gereken adamın haberini sizler için Express'den derledik. Detaylar için içeriğimize buyurun.

Kaynak: https://www.express.co.uk/news/world/105...

Evlerinde kanaması başladığı için hastaneye gittiği zaman Keyvonne Connie 8 aylık hamileydi.

Eşi Frederick Connie evde karısını bulduğu zaman her yer kan içerisindeydi, hemen hastaneye yetiştirdi. Doktorlar acilen müdahale edilmesi gerektiğini ama bebeklerini kaybedebileceklerini söylediler. 

Eşi ile bebeği arasında bir seçim yapması gerekiyordu. Connie bebeğini seçti çünkü eşinin bunu isteyeceğini düşündü. Connie bu konuda "Yapılacak olan ameliyat karımın hayatını kurtarabilirdi ama bu durumda kızımız yaşamını kaybedebilirdi ya da kızımızı kurtarabilirdim ama o zaman da eşimi kaybetme ihtimalim vardı. Verdiğim karardan mutluyum çünkü günün sonunda karım kurtulabilirdi ama benden geri kalan hayatı boyunca nefret ederdi."

Connie sezaryenden çıktığı zaman hayattaydı ve bebeğinin fotoğraflarını gördükten birkaç dakika sonra yaşama veda etti.

Frederick doktorların eşini kurtarmak için ellerinden geleni yaptığını ama eşinin kalbinin dayanmadığını söylüyor.

Yeni baba doğan bebeklerine Angelique Keyvonne Connie ismini verdi. Ve bu konuda "Ona annesinin adını verdim, her zaman annesini bilerek büyüyecek."  diyor. Angelique bebeğin annesi olmadığı için birkaç haftalarını hastanede geçirecekler ve orada bebeğe anne sütü verilecek.

Biliyoruz dünyanın en zor seçimi, peki ya siz Frederick'in yerinde olsaydınız ne yapardınız?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehtap-acar4

Yalan haber, ortada bir seçim yok ki...Kanaması olmuş, doğurtulmuş. Doğum sonrası ölmüş...Adam neyi seçmiş ki ?

alf

Anneyi seçerdim hatta yazıma kesin falan yazdım sildim sonra Allah böyle bir şey yazdıysa bozsun dedim.

smmm

Seçimi neden adamdan daha donanımlı doktorlar yapmamış acaba.. Tüm + ve - leri değerlendirip sonra babaya söyleselerdi. Onlar yönlendirseydi. Eşinin ailesinin yüzüne nasıl bakacak. Empati kurmaya çalışıyorum beynim error veriyor. Evliyim bir yaşında oğlum var. Tüylerim diken diken oluyor.

asuman-kilic

Allah kimseye vermesin. Eşim büyük ihtimalle beni seçerdi.Ama benim başka çocuklarım da var, onların da anne hakkı var ama ben bir anne olarak çocuğumu seçmesini isterdim.Bir diğer yandan da eşim çocuğu seçmek durumunda kalsa bensiz çocuklarla başa çıkabilecek hatta hayatla başaçıkabilecek gücü toplayabilir mi şüpheliyim. Velhasılı 2 kere 2 dört diye net bir sonuç yok burada. Her ikisi de zor.

corpse-bride

adamın yerınde olmak ıstemezdım basıma gelse eşimi secerdım sanırım

Görüş Bildir