Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Bunca Yıllık Psikiyatri Uzmanıyım, Sayın Bahçeli'yi Anlayamıyorum'

Anasayfa > Gündem

CHP'den MHP'nin meclis başkanlık seçiminde boykotla AKP'ye destek vermesine yönelik tepkiler sürüyor. Meclis başkanlığı seçimini değerlendiren CHP Genel Başkan yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, 'ben psikiyatri uzmanıyım; ben bile olanları ve sayın Bahçeli'yi anlayamıyorum'dedi.

Twitter hesabından açıklama yapan Bekaroğlu, MHP kanadından gelen 'ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmelettin İhsanoğlu desteklenseydi muhalefet meclis başkanını seçebilirdi' yorumları hatırlattı, 'Peki, kimse onlara sormuyor mu; 'HDP'yi yok sayıyorsun, onların oyları olmadan nasıl seçecektin? Bu kadar çelişki, bir arada olur mu?' diye sordu.

Devlet Bahçeli'nin HDP'ye dönük tavrına da tepki gösteren Bekaroğlu, 'Bahçeli'ye ben bir soru sorayım; HDP meşru değilse, aynı seçimde siz de onlar da seçildi. O zaman sandık meşru değil mi diyorsun? sandık meşru değilse sen de meşru değilsin demezler mi?' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Can Babacan

sebebi yalama olusu , numan gibi.

WanPanMan

Sen bi´ diplomayi göster hele! Gidip Azerbaycan´dan sen de mi uzman oldun yoksa?

amerika

Türkeş anlamıştı, uyardı ama ne yazık ki dinlemedi kimse.