Bülent Ersoy'un Lohusa Haldeyken Pis Kocası Tarafından Aldatıldığı Klibi: Zalimin Zulmü

-

Klip analizi serimiz, Türk Sanat Müziğinin büyük ismi, bir tanecik Divamız Bülent Ersoy ile devam ediyor. Zalimin Zulmü adlı şarkının klibinde Bülent Ersoy, mutlu başlayan bir aşk hikayesinin mağdur tarafı. Neredeyse gerçek hayatında da bu tür talihsizlikler yaşayan sanatçımızın klip analizi için şöyle buyrun:

1. Divamız, Tanzimat Dönemi ve Islahat Fermanı'nı görmüş haliyle karşımıza çıkarak bize ilk şoku yaşatıyor. Canının son hamlesi ile de radyoya uzanıyor ve en sevdiği sanatçı olan Bülent Ersoy'u dinlemeye başlıyor.

2. Meğersem o kendisiymiş, hay Allah! Eskiden çıktığı çocukla yaşadığı günler aklına geliyor. O adamla çok güzel günler geçirmişler, hatta Bülent Ersoy meşhur küsmüş çocuk taklidini bile yapmış adama. Öyle bir sevgi...

3. Bülent Ersoy ve sevgilisi, parkta yürürken bi tane çok tatlı köpüş görüyorlar. Diva köpeği görünce çok seviniyor "Ayyy ben bunu yerimmm!" diyor ama sevgilisi "Saçmalama Bülent, ben sana şurdan yeni takılmış döner alırım şimdi komple" diye ikaz ediyor. Divamız biraz bozulup boynunu büküyor...

4. Döneri mekanizmasıyla birlikte yiyen çiftimiz, mükemmel bir ikili olduklarına karar verip evleniyorlar. Kardeşler Düğün Salonu'nda yapılan düğün sırasında, bir kişi Bülent Ersoy'un bayramını kutlamak için elini öpüyor.

5. Damat tam bir deli yürek, damat tam bir gözü kara cengaver... Düğünden önce dans kursuna değil, spor salonuna giderek hazırlığını yaptığı için gelini kapıda kucağına alarak evlerine giriş yapıyorlar.

6. Aşırı mükemmel çiftimiz, hangar gibi evlerinin neresinde yemek yiyeceklerine karar veremedikleri için havuz başına geçiyorlar. Aşırı zenginlikten ötürü de şampanya bardağında rakı içiyorlar elbette...

7. "Bi banyo mu alsak?" diye düşünen çiftimiz, muslukları açıp barajları boşaltmak suretiyle bahçedeki jakuziyi dolduruyor. Elbette su, çeşmeden papatyalı olarak akıyor.

8. Daha demin papatyalı sular içinde nikahlı eşiyle yüzen adam, başka bir kadınla birlikte aşna fişne yapmasın mı? Yetmezmiş gibi bir de kadına yüzük takıp söz kesiyor.

(Sevgili Oya Aydoğan'ı rahmetle anıyoruz)

9. Çileli Bülent ne etsin, nerelere gitsin? Evde çocuk emzirirken Diva'nın yaşadığı şu duruma bir bakar mısınız? Çoluğunun çocuğunun rızkını dışarılarda yiyen adam püüüüü sana!

10. Adam gerçekten tam sopalık çıkıyor Rıza Baba! Bülent orada gazetecilere poz verirken, bu pis adam başka bir kadına asılıyor. Hem de karısının yanında! Tehlikenin farkında olmadığı çok belli!

11. Bülent Ersoy bu hareketi gördükten sonra adama "Yatak odasına geçin isterseniz?" tarzı bir hareket yapıyor ama eminiz ki bu kadarla kalmamıştır. Kalmasın da zaten!

12. Büyük bir hayvanlık yaptığını anlayan adam Bülent Ersoy'a "Sor bi neden yaptım?" diye anlatmaya çalışıyor ama nafile. Divamız adamın kıçına tekmeyi basıyor, yallah boşanma avukatına!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozoy

Su çeşmeden papatyalı akıyor :D Süpersin ya, onedio'da en sevdiğim içerikler bu klip analizleri, devam devam

lxx

Daha önce hiç söylenmemişçesine ben de söyleyeyim; en eğlenceli ve orijinal içeriğin bu klip analizleri olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda 90'lar tam bir cevher, yenilerini bekliyoruz.

barisba

Yallah boşanma avukatına lkjlşlkjkimşlsdafsghjklşk Şaka bir yana Zeki Müren nereee bu nere

ahmet-soysat

o figüran bebek şimdi muhtemelen intihar ettiğinden yaşamıyor... :(

zeyyuk

Bebeğe acıdım yaaa 😂😂

Görüş Bildir