Bu Testi Sadece Gerçek Makyaj Tutkunları Geçebilecek!

141PAYLAŞIM

Yeri geldiğinde dünyanın en zahmetli şeyi, yeri geldiğinde mucizenin ta kendisi: Makyaj!

Hemen her kadını büyüsü altına almayı başarmış makyaj konusundaki bilgilerini ölçmek ister misin? Cevabın 'Evet' ise, soruları çöz ve sonucu öğren!

Not: Cevaplar sonucun altındadır.

1. İlk olarak basit bir soruyla başlayalım: Kirpiklere renk vermek, onları daha uzun göstermek için kullanılan kozmetik ürünü bunlardan hangisi?

2. Fondötenden önce kullanılan, yüzü makyaja hazırlayan primer(makyaj bazı), nemlendiriciden _____ kullanılır.

3. Kolay bir soruyla devam edelim: Hangi makyaj yöntemi, yüzünüzün hatlarını dilediğiniz şekilde biçimlendirmenizi sağlar?

4. Peki cilt altı tonunuza en uygun olanı bulmak için, fondöteni cildinizin hangi bölgesinde denemeniz gerekir?

5. Doğru mu, yanlış mı? Göz altlarındaki morlukları gizlemek için, cilt tonundan daha açık bir renkte kapatıcı kullanmalısın.

6. Peki, bronzer yüzün hangi hatlarına uygulanır?

7. Muhteşem bir eyeliner için, bunlardan hangisi en pigmentli sonucu verir?

Kalem
Jel
Likid

8. Likid fondöteni cilde uygularken, bunlardan hangisi kesinlikle kullanılmaz?

9. Şu fotoğrafta, yapılan makyaj yüzünden acı çeken Angelina Jolie'ye sizin tavsiyeniz ne olurdu?

Fondötenini değiştir!
Pudranı cildine yeterince yedirdiğinden emin ol!
Transparan bir pudra çok daha başarılı sonuç verebilir.
Hiçbir şey yapma, sen en iyisi bi yüzünü yıka! 😂

10. Sizce, görsellerdeki modellerin dudaklarına renk veren bu rujlardan, hangisi daha pahalı ve kaliteli?

11. Vee son soru: Sağlıkla parlayan bir cilde sahip olmak için bunlardan hangisini yapmalısınız?

Cildi sık sık nemlendirmek
Her ay 2 kez peeling yapmak
Cilt temizliğine dikkat etmek
Yukarıdakilerin hepsi!

Sen, makyaj konusunda master yapmışsın!

Baştan söyleyelim: Konu makyaj olunca, senin bilmediğin bir şey yok! Her yeni çıkan üründen de, trendden de ilk hep senin haberin oluyor. Bitmedi! Her kadının korkulu rüyası olan eyeliner çekmek, senin için resmen bir çocuk oyuncağı; kontürle elmacık kemiklerini belirginleştirmek ise, tabiri caizse eğlenceli bir hobiden öte bir şey değil. Uzun lafın kısası, yeteneğinle ve bilginle gözlerimizi kamaştırdın. Çünkü sen makyajda resmen guru gibi bir şeysin!

Sen, kendine yetecek kadar makyaj biliyorsun!

Sen tam olarak araftasın canım; ne tam bir makyaj bağımlısısın, ne de ondan nefret ediyorsun. Kendine yetecek kadarını öğrenmiş, ardından elini ayağını çekmişsin bu işlerden. Rimelini sürer, göz kalemini çeker, bir de rujunu sürersen; senden güzeli yoktur bu dünyada! Hem ne gerek var kontürmüş, aydınlatmaymış falan filan... Doğallığın önüne geçmeyen makyaj, en mükemmeli değil midir zaten?

Sen, güzelliği makyajda değil, doğallıkta arıyorsun!

Verdiğin cevaplardan anladık ki, senin makyajla yakından uzaktan alakan yok canım! Makyajın görkemli dünyasının, civarından dahi geçmemişsin belli ki. Bu da gösteriyor ki, sen seçimini doğallıktan yana kullanmışsın. Elbette doğallık gibisi yoktur, ama sahip olduğun güzelliği makyajla azıcık da olsa vurgulasan, hiç fena olmaz aslında!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gizem68

Sen, makyaj konusunda master yapmışsın! hiç makyaj yapmıyorum ama hepsini biliyorum djfdhsggvhsjkKÇ

durukes

Sen, makyaj konusunda master yapmışsın! Baştan söyleyelim: Konu makyaj olunca, senin bilmediğin bir şey yok! Her yeni çıkan üründen de, trendden de ilk hep senin haberin oluyor. Bitmedi! Her kadının korkulu rüyası olan eyeliner çekmek, senin için resmen bir çocuk oyuncağı; kontürle elmacık kemiklerini belirginleştirmek ise, tabiri caizse eğlenceli bir hobiden öte bir şey değil. Uzun lafın kısası, yeteneğinle ve bilginle gözlerimizi kamaştırdın. Çünkü sen makyajda resmen guru gibi bir şeysin! Alakası bile yok amsnjklf

pelin-bagriacik1

Sen, makyaj konusunda master yapmışsın!

animefan

makyaj konusunda master yaptığım doğrudur

aysegulkardas

Sen, makyaj konusunda master yapmışsın! Baştan söyleyelim: Konu makyaj olunca, senin bilmediğin bir şey yok! Her yeni çıkan üründen de, trendden de ilk hep senin haberin oluyor. Bitmedi! Her kadının korkulu rüyası olan eyeliner çekmek, senin için resmen bir çocuk oyuncağı; kontürle elmacık kemiklerini belirginleştirmek ise, tabiri caizse eğlenceli bir hobiden öte bir şey değil. Uzun lafın kısası, yeteneğinle ve bilginle gözlerimizi kamaştırdın. Çünkü sen makyajda resmen guru gibi bir şeysin! makyajla aram yok normalde

Görüş Bildir