Görüş Bildir
Haberler
Bu Siteleri Size Her Yerde Söylemezler! Tıkladıktan Sonra Keşke Önceden Bilseydim Diye Hayıflandıran 13 İnternet Sitesi

etiket Bu Siteleri Size Her Yerde Söylemezler! Tıkladıktan Sonra Keşke Önceden Bilseydim Diye Hayıflandıran 13 İnternet Sitesi

Kotasının hakkını vermek isteyenlere internetin derinlerinde yatan bir hazine getirdik.😎

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Dictation

1. Dictation

Yazı yazmaktan parmaklarında derman kalmayan klavye mağdurlarına şahane bir önerimiz var. Bu siteye girip konuşmaya başlayın, o sizin yerinize ağzınızdan çıkan kelimeleri yazıya döksün. Büyük hizmet!

Link

2. What Is My Movie

2. What Is My Movie

Çok eskiden izlediğiniz bir film var ama siz o filmin adını bir türlü hatırlayamıyorsunuz. Filmle alakalı aklınızda kalan tüm bilgileri yazınca size aradığınız filmi bulan oldukça faydalı bir site bu. 

Link

3. Whichbook

3. Whichbook

Hayalinizdeki kitabın nasıl olması gerektiğini yazınca önünüze şak diye o kitabı getiren enfes bir site. Mesela Orta Çağ’da geçsin, romantizmi bol olsun, sonu da trajediyle bitsin derseniz size bu konuya sahip tüm kitapları gösteriyor.

Link

4. Midomi

4. Midomi

Sözlerini hatırlayamadığınız bir şarkının melodisini mırıldanınca size o şarkıyı bulan yine çok faideli bir site kendisi. İşe yararlılığını sorgulamayınız bile!

Link

5. ColourizeSG

5. ColourizeSG

Siyah beyaz fotoğraflarınızı renklendirmek istiyorsanız, bu site sizin için biçilmiş kaftan. Yüklediğinizin fotoğrafın orijinalliğini bozmadan anında renklendiriyor.

Link

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. The Mac Index

6. The Mac Index

Bu site ile Apple ürünlerinin TL fiyatına göre en ucuz olduğu ülkeleri listeleyebilirsiniz. Olur da yurtdışına gidecek bir akrabanız falan vardır, aklınızda bulunsun!

Link

7. Influencer Marketing Hub

7. Influencer Marketing Hub

Influencer tayfasına katılmak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Öncelikle popülaritenizi bir kontrol etmek lazım. Bunun için de Instagram gönderilerinizin değerini ölçen bu site işinizi görecektir. 

Siteye kullanıcı adınızı yazıyorsunuz, o da 24 saat içinde hesabınızı analiz ediyor ve paylaşımlarınızın kaç dolar ettiğini hesaplıyor.

Link

8. İÜ Gazeteden Tarihe Bakış

8. İÜ Gazeteden Tarihe Bakış

Ülkemizde çıkan gazetelerin eski sayılarına ulaşmak istiyorsanız, istediğiniz tarihteki kopyalarını ücretsiz olarak görüntüleyebileceğiniz bir site.

Link

9. IDPhoto4You

9. IDPhoto4You

Fotoğrafçıya gidecek zamanınız yok ama acilen pasaport veya kimlik fotoğrafına mı ihtiyacınız var? Sizin için telefondan çektiğiniz fotoğrafları biyometrik hale getiren bu site işinizi görecektir.

Link

10. Spik.AI

10. Spik.AI

Yazdığınız bir metni istediğiniz dilde ve aksanda seslendiren bu siteden aynı zamanda hazırlanan ses dosyasını da indirebilme şansınız var.

Link

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Vocals Remover

11. Vocals Remover

Şarkıların sözlerini çıkarıp yalnızca melodisiyi bırakan bu site karaoke sevdalıları için bulunmaz bir nimet olacaktır. 

Link

12. Numbeo

12. Numbeo

Dünya üzerindeki herhangi iki şehri yaşam kalitesinden hayat pahalılığına kadar pek çok konuda karşılaştırabileceğiniz bu site, yeni bir yere taşınma niyeti olanlar ya da tatile gitme planı yapanlar için oldukça faydalı.

Link

13. Logo Lab

13. Logo Lab

Logo tasarlayanların benzer bir tasarım olup olmadığını ve logonun kalitesini, kullanılacak yerdeki duruşunu vs. kontrol edebilecekleri oldukça işlevli bir site.

Link

Eğer paylaştığımız siteler hoşunuza gittiyse daha önce hazırlamış olduğumuz bu içeriğe de bir göz atmanızda fayda var.👇

14. K

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
219
70
19
12
5
5
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ömür Oktulmus

@mirkovich_ e tekrar buradan teşekkürler...

Beyda Koçak

Çok güzel galeri olmuşşş

Mr Logical

Daniel Suarez'in "Hayalet Program Daemon" adlı bir kitabı var. Yıllar önce onu okuduğumda o kitaptaki öykünün film görüntüleri gelmişti gözümün önüne. Ara ar... Devamını Gör