Görüş Bildir

Bu Sene Nereye Gideceğini Biliyoruz!

Anasayfa > Test

Kızgın kumlardan serin sulara mı, buram buram kültür mü yoksa buz gibi bir tatil mi? Keşfetmek için testimizi çöz!

1. İlk olarak... Şu kokulardan birini seçsene!

2. Peki, şu tatil aktivitelerinden hangisi sana daha çok uygun?

3. Şunlardan hangisi senin için cennet tanımına daha uygun?

4. Şimdi de şunlardan hangisinin senin hayallerindeki eve daha yakın olduğunu belirleyelim!

5. Hadi bir de yemek seç!

6. Şimdi en sevdiğin mevsimi seç bakalım.

6. Şimdi en sevdiğin mevsimi seç bakalım.

7. Bir tatilden beklentin ne peki senin?

7. Bir tatilden beklentin ne peki senin?

8. Son olarak, gittiğin yerde nerede kalacaksın?

8. Son olarak, gittiğin yerde nerede kalacaksın?

Venedik'e Gidiyorsun!

Venedik'e Gidiyorsun!

Sen bu tatilinde hem huzurlu hem de değişik bir yerler görmek için can atıyorsun. Renkli ve tarihi atmosferlerin sokaklarını yürüyerek değil, süzülerek gezmek için büyük bir şans var önünde. Pek çok filmden tanıdığın mekanlarda bu sefer kendi filmini çevirmeye gidiyorsun! Özgürlüğü sonuna kadar yaşayacağın, güvenli bir tatil istiyorsan CaféTur sana yardımcı oluyor ve bu sene gitmen gereken yere en kolay ve en uygun yolla gönderiyor. Tıkla, hayallerindeki tatili yap!

Kıbrıs'a Gidiyorsun!

Kıbrıs'a Gidiyorsun!

Senin bu tatilde ihtiyacın olan şey deniz, kum ve de güneş! Kışın acısını doyasıya çıkartman için aslında mükemmel bir seçim Kıbrıs. Ayrıca eğlenceli ve hareketli olması da sıkılmanı engelleyecektir kesinlikle! Kafanın rahat, keyfinin tıkır olduğu bu tatilde, özgürlüğü sonuna kadar yaşayacağın, güvenli bir tatil istiyorsanCaféTursana yardımcı oluyor ve bu sene gitmen gereken yere en kolay ve en uygun yolla gönderiyor. Tıkla, hayallerindeki tatili yap!

Paris'e Gidiyorsun!

Paris'e Gidiyorsun!

Senin ince ruhun kesinlikle Paris'e gitmek istiyor. Aşkın ve Avrupa'nın başkentinde romantizmi doruklarına kadar yaşayıp bir de tarihin tadını çıkartman için daha iyi bir seçenek bulamadık! Bunun senin için aradığın deneyim olacağından hiç şüphemiz yok. Özgürlüğü sonuna kadar yaşayacağın, güvenli bir tatil istiyorsan CaféTur sana yardımcı oluyor ve bu sene gitmen gereken yere en kolay ve en uygun yolla gönderiyor. Tıkla, hayallerindeki tatili yap!

Borovets'e Gidiyorsun!

Borovets'e Gidiyorsun!

Sana en uygun tatil şüphesiz ki bir kış tatili. Hem adrenalinin hem de eğlencenin peşinden Bulgaristan'a gidiyorsun! Kayak yapmanın, şömine başında ısınmanın ve eşsiz dağ manzarasının tadını çıkarmak için doğru adrestesin. Doyasıya tadını çıkartmak için özgürlüğü sonuna kadar yaşayacağın, güvenli bir tatil istiyorsan CaféTur sana yardımcı oluyor ve bu sene gitmen gereken yere en kolay ve en uygun yolla gönderiyor. Tıkla, hayallerindeki tatili yap!

Bali'ye Gidiyorsun!

Bali'ye Gidiyorsun!

Kızgın kumlardan serin sulara çok çok az bir yol kaldığını söyleyebiliriz! Senin bir tatilde aradığın şey kesinlikle huzur ve bu huzuru hiç şüphesiz ki Bali'de bulacaksın. Kendini güneşin altına, denizin suyuna başka hiçbir şey düşünmeden bırakmak istiyorsun. Özgürlüğü sonuna kadar yaşayacağın, güvenli bir tatil istiyorsan CaféTur sana yardımcı oluyor ve bu sene gitmen gereken yere en kolay ve en uygun yolla gönderiyor. Tıkla, hayallerindeki tatili yap!

Viyana'ya Gidiyorsun!

Viyana'ya Gidiyorsun!

Sen bu tatilde kendine yeni ufuk açmak için Viyana'ya gidiyorsun. Buram buram kültür kokan bu şehirde, dünyanın en güzel müziklerini de gene dünyanın en iyilerinden dinlemeye hazır ol! Gezerken öğreneceğin çok fazla şey var! Özgürlüğü sonuna kadar yaşayacağın, güvenli bir tatil istiyorsan CaféTur sana yardımcı oluyor ve bu sene gitmen gereken yere en kolay ve en uygun yolla gönderiyor. Tıkla, hayallerindeki tatili yap!

Tıklayınız

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Batuhan Ünal

çıkan sonucu beğenmeyip tercihleri değiştirenler az mıyız çok mu

BLACK JACK

Bali sadece bana mı çıktı ?