Bu Nostalji Testine Göre Yaşını Söylüyoruz!

192PAYLAŞIM

Seni gene zamanda yolculuk yapmaya davet ediyoruz!

1. İlk olarak, Power Rangers'ın lideri kimdir söyle bakalım.

Kimberly
Jason
Billy
Tommy
Trini
Zack

2. Şimdi söyle bakalım hiç siyah önlük giydin mi?

3. Eğer bir yerde ''Voltran voltran voltran!'' nidasını duyarsan cümleyi nasıl tamamlarsın?

Adalet ve kötülük için!
Büyük dönüşüm için hazır olun!
Kötülüğe karşı birleşme zamanı!
Ben de başını oluşturacağım!

4. Bu programın ismini hatırlayan elime mum diksin!

5. Nostalji testi Pokemonsuz olmaz! Hangisi ''efsanevi Pokemon'' olarak sınıflandırılabilir?

Raichu
Charizard
Mew
Hypno

38 Yaşındasın!

Verdiğin cevaplara göre senin sağlam bir 80'ler çocuğu olduğunu söyleyebiliriz, sokaklarda oyun oynamanın, siyah önlükle kan ter içinde eve dönüşlerin insanısın! Psikopatlık seviyesindeki şarkı sözlerine maruz kalmış olsan da her şeyin daha samimi olduğu o zamanları özlüyorsun diyebiliriz! O güzel insanlar, çizgifilmler, şarkılar atlarına binip gittiler ama sen gene de hatıralarını kaybetme!

33 Yaşındasın!

Sen 80'leri de 90'ları da görmüş efsane bir nesilin ürünüsün! Hem nostaljinin dibini yaşayan hem de değişen çağa tanıklık edebilen birisin diyebiliriz senin için. Senin için ölümler ''Kar Beyaz'', ilişkiler ''Delikanlı'' gibi yaşanır. Barış Manço'yla büyümüş, iyi bir çocuk olmaya kendini adamışsındır. Hala hasreti bitmeyen çocukluğunu sana da az da olsa tekrar yaşatabilmişizdir umarız!

27 Yaşındasın!

Sen tam bir 90'lar çocuğusun! Pazar geceleri Parliament Sinema Kulübü'yle eşsiz bir genel kültür oluşturduğun, Bizimkiler karakterlerinin her biri sanki komşunmuş gibi yaşadığın efsane bir zaman diliminde yaşadın. Sana bir şey söyleyelim mi? 2000 doğumlu çocuklar şu an Lise 2. sınıftalar... Bu gerçekle yüzleşirken umarız testimiz de sana keyif vermiştir!

25 Yaşındasın!

Sen 90'ların başında doğduğun için bütün o nostalji ruhunu damarlarında hisseden ama bir yandan da 2000'lere selam çakan birisin. Tasolarını hala gözyaşları içinde hatırlayacak hatta saklayacak kadar seviyorsun çocukluğunu, MSN'de online olarak sevdiğin kişinin ilgisini çekmeye çalıştın yıllarca! Hala eskidiğini düşünmüyorsun belki, evet, çok da gençsin ama teknoloji senden daha hızlı ilerliyor malesef!

21 Yaşındasın!

Senin yaşın hem 90'ları hem 2000'leri takip etmeye çok müsait harika bir yaş diyebiliriz! Nostaljiden geri kalmadığın gibi yeni düzene de ayak uydurmayı başarabilmişsin. Odanda ''Go Girl'', ''Salsa'', ''Tempo'' posterleri eksik de olmamıştır kesin senin. Her anahaber bülteninden önce pembe diziler izledin, Fox Kids senin hayat damarlarından da biriydi hatta!  Tam kararında doğmuşsun anlayacağın, hiçbir şeyden eksik kalmamışsın!

17 Yaşındasın!

Daha 17 dediğimiz kişi sen olsan gerek, çok küçük bir yaş gibi görünse de aslında sen 90'ların sonunu ucundan görmüş, milenyumun kalbine doğmuş birisin. Tasoların olmasa da bayblade oyuncakların, dokunmatik telefonların hayatımıza girmeden önceki zamanı az da olsa hatırlıyorsundur. Değişen dünyaya en iyi sen tanıklık ettin ama yaşın küçük diye takmadılar çoğu zaman seni ama biz unutmadık seni koca yürekli liseli!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sema-celik14

12 yim 27 dedi

duru-bicakci

27 :/,

yaprak-onat

Sen tam bir 90'lar çocuğusun! Pazar geceleri Parliament Sinema Kulübü'yle eşsiz bir genel kültür oluşturduğun, Bizimkiler karakterlerinin her biri sanki komşunmuş gibi yaşadığın efsane bir zaman diliminde yaşadın. Sana bir şey söyleyelim mi? 2000 doğumlu çocuklar şu an Lise 2. sınıftalar... Bu gerçekle yüzleşirken umarız testimiz de sana keyif vermiştir! Halbuki ben 11 yaşındayım!

mirac-colak2

ben 12 yaşındayım gerizekalı

bertug-cakir

bilemedi 27 değil ben 10 yaşındayım xd

Görüş Bildir