Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Kötü Alışkanlık Testi Senin Psikolojik Yaşını Söylüyor!

-

İnsan hissettiği yaştadır diye bir söz var. Bu sözden yola çıkarak kötü alışkanlıklarınıza göre psikolojik olarak kaç yaşındasınız onu söylüyoruz.

1. Burnunu karıştırır mısın?

2. Tırnaklarını yer misin?

3. Ağzını şapırdatır mısın?

4. Araba sürerken mesajlaşır mısın?

5. Sürekli kambur mu oturuyorsun?

6. Çok fazla küfür eder misin?

7. Yere çöp atıyor musun?

8. Çok fazla kafein alıyor musun?

9. Dışardayken yere tükürüyor musun?

10. Halka açık, kapalı mekanlarda sigara kullanıyor musun?

11. Dışardayken dişlerini karıştırır mısın?

12. Kahvaltı etmeyi sürekli ihmal eder misin?

13. Çok fazla uyur musun?

14. Toplu yemeklerde sürekli telefonla ilgilenir misin?

15. Çok fazla yalan söyler misin?

13-18 Yaş!

Psikolojik olarak 13-18 yaş grubundasın. Gerçekte ne kadar yaşlı olursan ol, içindeki çocuk hala orada ve senin kontrolünü elinde tutuyor. Bazı kötü alışkanlıkların olduğu doğru fakat ileride edineceğin tecrübelerle bu alışkanlıkların değişiklik gösterecektir.

19-25 Yaş!

Psikolojik olarak 19-25 yaş grubundasın. Bu yaş her türlü kötü alışkanlığa sahip olmak için ideal yaş grubu. Hayatta edindiğin tecrübelerle kötü alışkanlıklarının bazılarından vazgeçip, ileride hatırlayınca ben bunları nasıl yapmışım diyeceksin.

26-30 Yaş!

Psikolojik olarak hayata atılmış bir yerlere tutunma gayreti içinde olan 26-30 yaş grubu içerisindesin. Yalnız başınayken biraz pisleşmiyor değilsin fakat toplum içinde kurallara dikkat etmeye çalışıyorsun. Hayata tutunma çaban beynini yıpratıyor. Müzik dinle, hobi edin ve en önemlisi kendine iyi davran.

31-36 Yaş!

Psikolojik olarak hayatını düzene sokmuş sayılabilecek olan 31-36 yaş grubundasın. İnsanlarla ilişkilerinde başarılısın ve toplum içindeki görgü kurallarına uymaya özen  gösteriyorsun. Arkadaşların arasında sevilen ve saygı görülen birisin. Böyle devam :)

37-40 Yaş!

Psikolojik olarak 37-40 yaş grubundasın. İnsanların seni ayıplayabileceği, hakkında kötü düşüneceği davranışları yapmaktan kaçınıyorsun. Hayatını düzene kurmuşsun ya da kafanda planlar var. Ailen senin için her şeyden önce geliyor. Çevrendekilere karşı da aynı şekilde korumacısın. İnsanlar senin gibi birine sahip olduğu için çok şanslı :)

41+ Yaş!

Psikolojik olarak 41+ yaş grubundasın. Hayatın sana yaşattığı tecrübeler ve kişisel bilgi birikiminle kötü alışkanlıkların hiçbirini yapmıyorsun. Kendine bakmayı ve insanlara nasıl davranacağını biliyorsun. İnsanlar sana gıpta ederek bakıyor. Tam anlamıyla örnek bir kişiliksin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

41+ ha?ulan ben 11 yaşındayım!!!!

gizem-evci

31-36 yaş

turksair

41+ Yaş! abi ne alaka 10 yaşındayım

elcin-ismayil-bozkurt

26-30 buldun

zahide-bilgin

19-25 Yaş!

Başlıklar

müzik
Görüş Bildir