Bu Karmaşık IQ Testinde 5/8 Yaparsan Bu Ülke İçin Fazlasın Demektir!

-

Bakalım bu ülkeye fazla mısın? 😎

1. Görselde kaç tane "kare" olduğunu bulabilir misin?

2. Abcd şeklinde kaç tane üçgen var?

3. Peki bu şekilde kaç tane "dikdörtgen" bulabilirsin?

4. Verilen şekilde kaç tane "üçgen" bulabilirsin?

5. Şimdi de bize kaç tane "üçgen" bulduğunu söyle bakalım!

6. Peki bu görseldeki toplam "üçgen" sayısı kaç?

7. Hadi bu görselde kaç tane "kare" olduğunu bize söyle bakalım.

8. Peki sonra olarak bu görselde kaç tane üçgen olduğunu söyleyebilir misin?

Ne yazık ki ortalamanın altındasın!

Verdiğin cevaplara göre senin bu ülke için fazla olman mümkün değil. Dost acı söyler mecbur bu durumu kabullenmen gerekiyor ama çok da üzülme ülkece çok iyi bir durumda olduğumuz söylenemez zaten. :) Bence sakince bir daha bu testi çöz. O zaman daha iyi sonuç alacaksın. Ortalamada olsan bile sana yeter bu ülke için. Biraz daha çabalaman lazım yani. :)

Ne fazlasın ne de ortalamanın altındasın!

Verdiğin cevaplara göre senin için bu ülke için fazla olduğun söylenemez ama ortalamanın da altında değilsin. Tam bir ortalama seviyede IQ'un var. Bu da sana bu ülkede yaşayabilmen için yeter de artar bile. Senin ortalamana sahip milyonlarca insan var yalnız değilsin merak etme. Sonuç kötü değil ama çok daha iyi olabilirdi. Neden bu ülke için fazla olmayasın ki? Hadi bir daha testi çöz bakalım. Tekrar çözdüğünde sonuç ne olacak merak ediyoruz. :)

Sen bu ülke için cidden fazlasın!

Verdiğin cevaplara göre sen bu ülke için aşırı derecede fazlasın! Nasıl yaşıyorsun, insanlarla nasıl iletişim kurabiliyorsun hayret doğrusu. Çoğu insan ortalamanın altındayken sen nasıl dayabiliyorsun gerçekten ilginç. Sendeki beyin çok az insanda var. İnsanlar senin zekana hayran resmen! Bir an önce kafana uygun bir yere gitmelisin. Kaç kurtar kendisin buradan yoksa burada kafayı yiyeceksin bak benden söylemesi. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
halit-kazim-eker

8/6

hell.phoenix

8/6

onur-kaplan9

3 :DDD

zeki-gumuscu

8/5

alfa-omega

"Bir an önce kafana uygun bir yere gitmelisin. Kaç kurtar kendisin buradan yoksa burada kafayı yiyeceksin bak benden söylemesi. :)" diye yazmışlar birde çakma milliyetçiler sizi . Milletin yanında "Ben milliyetçi , Atatürkçü , Türkçüyüm " dersiniz . Kendilerini insanlardan üstün zanneden bencil , ayrımcı , sınıflandırmacı mahluklar sizi . Benim dedelerim "Benim ceddim bu topraklarda özgürce yaşasın " diye öldü ve terketmem , savaşa hazırlanırım . Evet fazla cesaret akıl işi değildir ve cesaret ile korku dengede olmalıdır . Bu yüzdün fazla korkaklıkta akıl işi değildir . Sizler isterseniz Almanya gibi gelişmiş ülkelere gidebilirsiniz , kişinin özgür iradesi fakat oralarda rahat bulurum diye düşünürseniz yanılıyorsunuz . Bir bakmışız gece sokakta tek başınasınız Neo-Naziler yanınıza geliyor , bir bakmışız sabah yerde vücudu deşilmiş bir ceset görürüz .

arda-ozderyol

kardeşim bu ülkeyi geliştirmek için illa burada durmak gerekmiyor şunu kafanıza sokmanız gerek artık böyle milliyetçilik kasmanın manası yok

alfa-omega

Benim hayatımı ne yapıp yapmadığımı bilmeden konuşmamanı tavsiye ederim . Günde 10 dakikalığına giriyoruz diye hemen bağımlı olarak gösterildik . Telefon kullanmam bir şey yapmam . Ben burada milliyetçilikten çok " Kaçıp gidelim buradan !" diyip insanlara bu topraklarda ümit olmadığını vurguluya vurgulaya söyleyen ve umutları zedeleyenlere tepki gösteriyorum . Asıl milliyetçilik kasanları görmek istiyorsan 15 Temmuz'da Kızılay'a gidebilirsin .

Görüş Bildir