Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Görsel Testte Dikkatini Ölçüyoruz!

-

Bakalım bu zor görseller arasında farklı olanı bulabilecek misin?

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Sen tıpkı bir mücevher ustası kadar dikkatlisin!

Gözlerin detaylara o kadar takılıyor ki senin gözünden hiçbir şey kaçmıyor. Dikkatin üst seviyede olduğu için bazen bazı konularda mükemmeliyetçi tarafını ortaya çıkarıyorsun. Gerekli dikkati gerekli şeylere gösteriyorsun. En ince ayrıntıya bile önem veriyorsun. Bazen dikkatin öyle bir noktaya geliyor ki sende takıntı yaratabiliyor. Senin bu tutumun bazen müşkülpesent tarafını da ortaya çıkarabiliyor. Yani sana bir şeyi beğendirmek deveye hendek atlattırmaktan daha zor.  Dikkatinin bu denli üst seviyede olması seni her daim diri tutuyor.

Gözlerinde dürbün varmış gibi dikkatlisin!

Sen istediğin zaman çok dikkatli, kendini veremediğin zaman ise haliyle dikkatsiz oluyorsun. Senin dikkatini toparlaman için o şeye kendini vermen gerekiyor. Zaman zaman motivasyonunu bulduğunda gözlerin baykuş kesilirken, ilginin azaldığı noktalarda da aşırı dikkatsizleşiyorsun. Eğer dikkatini 10 üzerinden ölçülendirmemiz gerekseydi 7 olurdu. Bu, bazen detayları es geçtiğini ve detaylarda kaybolup fazla üstünde zaman harcamadığını gösterir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ercan-ozcelik1

10/7 genel kültürde daha iyiyim sanırım zordu biraz bunlar:)

vitor-borba-ferreira-matador

10 SORUDAN 10 TANESİNE DOĞRU CEVAP VERDİNİZ!

serra1234

Gözlerinde dürbün varmış gibi dikkatlisin!

hilal-coskun2

Sen tıpkı bir mücevher ustası kadar dikkatlisin! Sen tıpkı bir mücevher ustası kadar dikkatlisin! Gözlerin detaylara o kadar takılıyor ki senin gözünden hiçbir şey kaçmıyor. Dikkatin üst seviyede olduğu için bazen bazı konularda mükemmeliyetçi tarafını ortaya çıkarıyorsun. Gerekli dikkati gerekli şeylere gösteriyorsun. En ince ayrıntıya bile önem veriyorsun. Bazen dikkatin öyle bir noktaya geliyor ki sende takıntı yaratabiliyor. Senin bu tutumun bazen müşkülpesent tarafını da ortaya çıkarabiliyor. Yani sana bir şeyi beğendirmek deveye hendek atlattırmaktan daha zor. Dikkatinin bu denli üst seviyede olması seni her daim diri tutuyor.

bunu-okuyun1

>>> NEDEN YANLIŞ KİŞİYLE EVLENİRİZ ? >>>___iliskimiznereyegidiyor com___

Görüş Bildir