Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Bu Görsel Test Hangi Tip Öğrenme Yeteneğin Olduğu Söylüyor!

Anasayfa > Test

Dersi derste öğrenenler ortaya çıkacak!

1. En hoşuna gideni seçerek başla!

2. Gökkuşağının hangi hali peki?

3. Hangisi daha çok seni çekti?

4. En sevdiğini seç!

5. Bu çiçek fotoğraflarından hangisi?

6. Bu desenlerden hangisi peki?

7. Yağmur fotoğraflarından hangisi?

"Duyarak Öğrenen Tip" çıktı!

"Duyarak Öğrenen Tip" çıktı!

Bi şeyi okumak yerine dinlemekten daha çok zevk alıyor ve hatırlama olasılığını da daha çok artırıyorsun! Dersi derste öğreniyorum ben diyenlerdensin! Edinmek istediğin bilgileri seslere özdeşleştirerek daha başarılı olabilirsin. Ayrıca isim hatırlama yeteneğinden bahsetmemek olmaz!

"Yaparak Öğrenen Tip" çıktı!

"Yaparak Öğrenen Tip" çıktı!

Senin öğrenmen için elinle tutman, fiziksel olarak algılaman gerek! Sanatçı tarafın çok yüksek. Bununla birlikte eğer kendini zorlarsan soyut cisimleri somutlaştırarak mükemmel bir mühendis de olabilirsin!

"Görerek Öğrenen Tip" çıktı!

"Görerek Öğrenen Tip" çıktı!

Okuduğun şeyleri kolayca hatırlayabilir ve hayal gücün sayesinde kafanda görüntüler ve senaryolar oluşturmayı rahatlıkla becerebilirsin. Ayrıntılara dikkat eder, cisimleri renklerine göre beyninde kodlarsın. Bir işi pratiğe geçmeden daha teorikten çözmekte üstüne yok!

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
765
253
151
92
65
42
37
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
DL Ceyda Soykök

Senin öğrenmen için elinle tutman, fiziksel olarak algılaman gerek! Sanatçı tarafın çok yüksek. Bununla birlikte eğer kendini zorlarsan soyut cisimleri somut... Devamını Gör