Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Defa Çetin Cevize Çarptılar! Kadın Boks Kulübü Meydanı Boş Bırakmadı

-

İnternette antifeminist yayınlar yapan Return of Kings sitesinin üye buluşması, güvenlik gerekçesiyle iptal edildi.

Nedeni mi? Toronto Newsgirls adlı kadın boks kulübü!

Return of Kings, mizojiniye varan söylemlere imza atılan, “özel mülkte gerçekleşiyorsa tecavüz suç değildir” gibi fikirlerin destek bulduğu bir sosyal platform.

Her şey sitenin kurucusu Roosh V.’nin Toronto’da bir üye buluşması organize etmesiyle başladı.

Buluşma için yapılan planlardan birisi, protesto için gelen kadınların fotoğrafını çekip sonradan onları site üzerinden dalgaya almaktı.

Bunu duyan Toronto Newsgirls adlı kadın boks kulübü de, bu buluşmaya iştirak edeceklerini duyurdu.

Bu seferki protestocu kadınların, pek de dalgaya gelebilecek tipler olmadığını idrak eden Roosh, siteden yaptığı duyuruyla buluşmayı olası güvenlik problemlerini öne sürerek iptal etti.

Olay İnternette geniş bir yankı buldu.

"Returns of Kings buluşması iptal edildi. Bu adamlar hala varlar ama yine de bir şeydir."

"Returns of Kings buluşmasını güvenlik gerekçesiyle iptal mi etti? Yani tıpkı kadınların her gün, her yerde yaşadığı türden bir kaygı yüzünden."

Beyler dağılıyoruz!

Bütün bu yaşananlar, muhtemelen söylendiği gibi bu tayfaya eşsiz bir empatinin imkanını sundu: toplum içerisinde can güvenliğinden şüphe duymak!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
olimpia

içimin yağları eridi resmen erkekmiş pehh kuyruklarını kıstırıp nasıl güzel kaçmışlar öyle ahaha

cakma-trakyali

öyle olmaz böyle olur hadi bakalım !

freakfirework

“Özel mülkte gerçekleşiyorsa tecavüz suç değildir” böyle fikirler nasıl destekçi buluyor onu anlamıyorum. Return of Kingsmiş haha

balyoz

buraya gelse rekor destekçi bulur. hatta bağış bile yaparlar. o kurucu zengin olur.

Gizli Kullanıcı

Buluşmaya geleceklerini söylemeselerdi olacaklar (tahmini): Return of Kings fikirlerini tartışırlarken 'Ohaa lan 500 kişiyiz buluşmanın yapıldığı yer de özel mülk hadi birine tecavüz edelim.' mantığıyla hareket ederlerken Kadın Boks Kulübü meydana dalardı. RoK 'Ayağımıza geldiler QWE:WES' derler iken KBK gidip ön saftaki başkan ve kıdemlileri döverlerdi. 'XX Başkan düştü bunu ödeyeceksiniz !!!!' diye bağırır ve 5 boksçuyu dövemeye kalkışırdı. Bölgedeki halk ve esnaftan gelen destek ile sayılar 400 kişiye eşitlenir, meydan savaşı başlardı. RoK erkek odukları için göz korkusu salacaklarını tahmin ederlerken öndeki 200 kişi hücum ederlerdi.

Gizli Kullanıcı

Ancak esnaf kadınları korumak amacıyla ön safta yer aldıkları için deneyimsiz iki tarafta büyük kayıp verir, RoK ise önceden saldırıya uğrayan başkanın yüzüne su falan çarpıp sayılarını arttırırdı. 450 kişilik RoK'dan 250 kişi hücum ederdi. KBK hepsinin ağzını kırıp alaşağı edip saldırıya geçerlerdi. RoK savunmaya çekilir ve Turan taktiğine maruz kalarak mağlup edilirdi.

Gizli Kullanıcı

Yanlış cevap; Sid Meiers Civilization oyuncusuyum.

Gizli Kullanıcı

Büyük İskender olarak Oda Nobunaga'yı fetheden Napolyon Bonaparte'yi fethettim. Ha benden Oda Nobunaga seferinde yardım istemişti o ayrı mesele (Yardım etmiştim. Sonra Oda Nobunaga'nın 2 kentini alarak Fransa'ya ihanet ettim. Oda Nobunaga'yı kurtarmam gerekiyordu çünkü ondan bana uranyum getiren anlaşmam olduğunu farkettim. Kurtaramadım ama Napolyon'un ordusunun büyük kısmı ve 1 kentini aldım. Babiller de fırsattan yararlanıp Napolyon'un yanında yer aldılar. Büyük savaşın sonunda 5 kent ele geçirmiş vaziyette savaştan çekildim ve Oda Nobunaga yıkıldı. Şimdi toprakları bana ait.

lahme

Keşke güzel bir dayak yeselerdi iyi olurdu

Görüş Bildir