Bu Çiçek Testine Göre Gerçek Aşkı Ne Zaman Bulacağını Söylüyoruz!

-

Herkes gerçek aşkını arar fakat ne zaman bulacağını bilemez. Biz de sana yardımcı olmak için bir test hazırladık ve gerçek aşkı bulacağın zamanı söyleyeceğiz! 

Hadi testi çöz ve beklemeye başla! 

1. Bu zambaklardan birini seçer misin?

2. Peki bu güllerden hangisi güzel?

3. Bu papatyalardan bir tanesini seç bakalım.

4. Peki bu orkidelerden hangisini sevgiline gönderirsin?

5. Bu buketlerden hangisi sence gelin çiçeği olur?

6. Bu karanfillerden beğendiğini seç bakalım.

7. Bu kır çiçeklerinden hangisini toplarsın?

8. Son olarak, beyaz bir çiçek seçer misin?

3 vakte kadar kavuşacaksın!

Çiçek tercihlerine göre gerçek aşkı çok yakın bir zamanda bulacaksın! Hiç beklemediğin bir anda beklemediğin biriyle etkileşimin olacak. Bu duruma çok şaşıracaksın. Bizce bu şansını tepme ve iyi analiz edip adımlarını ona göre at. Biliyorsun ki gerçek aşkı bulmak için bazen çok beklemek gerekiyor. Sen de bekleyip muradına ereceksin. 

Gözlerini aç ve etrafını güzelce süz. Ve insanların davranışlarını iyice tart. Bodoslama kesinlikle atlama ki sonunda üzülen sen olma. Adımlarını dikkatlice atman dileğiyle hadi bakalım görelim seni...

Bulacaksın fakat yakın bir zamanda değil!

Çiçek tercihlerine göre gerçek aşkı maalesef ki yakın bir zamanda bulamayacaksın. Elbet sonunda kavuşacaksın fakat bunun için biraz beklemen gerekiyor. Bu zamana kadar hayatına çok fazla kişi girip çıktı fakat hepside istemediğin insanlardı. Kendi kafana uygun, hayatına saygı duyan, en önemlisi de sana saygı duyan birini bulamadın. İşte yakın bir zamanda olmasa da sonunda böyle biriyle karşılaşacaksın. 

Bu kişi gerçekten hayalini kurduğun biri olacak. İstediğin gibi bir ilişki yaşayacaksın ve çok mutlu olacaksın. Özellikle zeki olması seni etkileyen faktörlerden biri olacak. Sadece biraz daha sabırlı olmalısın.

Bulmuşsun fakat farkında değilsin!

Çiçek seçimlerine göre gerçek aşk senin çok yakınında! Gerçek aşkı bulmuşsun fakat şu anlık farkında değilsin. Bir an önce etrafına iyice bak ve aşkını kaybetme. Seni seven, sana karşı bir şeyler hisseden yakınında birisi var. Bu kişi senin hayatının aşkı olacak. Sen ne zaman farkına varırsan o zaman gerçek aşkı bulmuş olacaksın. Bu nedenle net bir şey söyleyemiyoruz. 

Bazen insana en yakın arkadaşım dediği insan aşık olabiliyor. Asla önyargılı olma. Belki de senin için en iyisi budur. Bu hayatta her şey mümkün. Bu yüzden sen en iyisi etrafına iyice bak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hulya-yakisilier

3 vakte kadarmı hay senin yalanına

nurcii

Gerçek aşkı bulmuşsun fakat şu anlık farkında değilsin. Bir an önce etrafına iyice bak ve aşkını kaybetme. Seni seven, sana karşı bir şeyler hisseden yakınında birisi var. Bu kişi senin hayatının aşkı olacak. Sen ne zaman farkına varırsan o zaman gerçek aşkı bulmuş olacaksın. Bu nedenle net bir şey söyleyemiyoruz.

nslsnr

At yalanını seveyım :D 3 vakit derken en az 3 yıldır o , 3 ün katlarıda olur. :D

warrchief1

3 vakte kadar diyor ama bıktımm:D

Gizli Kullanıcı

Bulacaksın fakat yakın bir zamanda değil! Çiçek tercihlerine göre gerçek aşkı maalesef ki yakın bir zamanda bulamayacaksın. Elbet sonunda kavuşacaksın fakat bunun için biraz beklemen gerekiyor. Bu zamana kadar hayatına çok fazla kişi girip çıktı fakat hepside istemediğin insanlardı. Kendi kafana uygun, hayatına saygı duyan, en önemlisi de sana saygı duyan birini bulamadın. İşte yakın bir zamanda olmasa da sonunda böyle biriyle karşılaşacaksın. Bu kişi gerçekten hayalini kurduğun biri olacak. İstediğin gibi bir ilişki yaşayacaksın ve çok mutlu olacaksın. Özellikle zeki olması seni etkileyen faktörlerden biri olacak. Sadece biraz daha sabırlı olmalısın.biliyorum yakın zamanda olamayacagını..

Görüş Bildir