Görüş Bildir
Haberler
Bu 10 Soruluk Test Senin Ne Kadar Psikopat Olduğunu Söylüyor?

etiket Bu 10 Soruluk Test Senin Ne Kadar Psikopat Olduğunu Söylüyor?

mellsi
29.04.2020 - 11:00

Bakalım ne kadar psikopatsınız?

Testi çöz ve öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. İlk soruyla başlayalım. Arkadaşın var mı?

2. Yaşadığın hayatı nasıl tanımlarsın?

3. Çabuk sinirlenir misin?

4. Senin sabrın ne zaman taşar?

5. Hangisi senin en sevmediğin kötü özelliğindir?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Sosyal medyada bir gönderinde seninle zıt düşünceye sahip bir yorum gördün ve sinirlendin. Ne yaparsın?

7. Peki, sen hangi süper güce sahip olmak isterdin?

8. Dizilerdeki hangi psikopat karakteri kendine daha yakın görüyorsun?

9. Evinize gelen misafir çocuğu yaramazlık yapsa, tavrın ne olurdu?

10. Geldik son soruya. Hangi film türü hoşunuza gider?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Üst seviye psikopatsın!

Sende üst seviye bir psikopatlık mevcut! Normal zamanlarında bile illaki bir sorunla karşılaşıyorsun. Yanında kimseyi istemiyor yalnızlık en çok tercih ettiğin şey oluyor. Kafanda türlü türlü senaryolar üretiyor ve ürettiğin şeylerede hayliyle inanıyorsun! Hiç birimizin senin kadar hayal gücü güçlü değil. Aklından geçenleri hayata geçirme yeter! Senden tek istediğimiz şey bu. Deliler bile senin önünde saygı duruşuna geçer bir metre yakınına yaklaşmazlar. Çılgınlığın ötesinde ki hayatında sana başarılar diliyoruz. Biraz sakinleşmenin bence tam zaman! :)

Psikopatlık senin göbek adın!

Sende psikopatlık doğuştan gelen bir özellik. Belki bunu sevmiyor, sevmeyerek yapıyorsun belki de deli gibi hoşuna gidiyor, isteyerek yapıyorsun bilemeyiz ama bu senin kanında olan bir şey. Sosyallik sana göre değil bu yüzden yalnızsın. Yalnızlık hoşuna gidiyor, tek başına vakit geçirmekten haz duyuyorsun. Çünkü insanların sana ufak bir eleştirisine bile katlanamıyorsun. Empati denilen şeyi yapamıyor, ama herkesin sana karşı empati yapmasını bekliyorsun. Kendi doğruların dışına çıkmıyor, kimseninde doğrularının sınırına çıkmasını istemiyorsun. Hayatını kendi kendine zorlaştırıyorsun fakat bundan asla şikayet etmiyorsun. Bu şekilde mutlusun daha mutlu olucak yollar bulmanı dileriz. :)

Sana tam bir psikopat diyemeyiz!

Sana tam anlamıyla psikopat diyemeyiz ama insanlar seni bir ince delirtmiş! O kadar çok kazık yemişsin ki başka çare bırakılmamış sana. Sosyal mesafeni koymuşsun, kimseyle gereksiz samimiyete girmeyi tercih etmiyorsun. Gerektiği zaman can yakıyor, hak edilmedikçe kimseye bulaşmıyorsun. Yani sen kimsenin hayatını boşuna mahvetmiyorsun! Bizce sen şuanda geçiş dönemindesin. Özünde sıcakkanlı, arkadaş canlısı bir insansın. Umarız en kısa zamanda eski özüne dönebilirsin. Güvensizliğini yener, sadece temkinli davranarak sakinliğini koruyabilirsin. :)

Sende psikopatlığın 'P'si bile yok!

Senin bu testi girip çözmene gerek bile yokmuş. Sende psikopatlığın zerresi yok yahu! Sen son derece sakinliğini koruyan, kimsenin dediklerine kulak asmayan ve hayatını istediğin gibi yaşabilen bir insansın. Kimsenin seni sinirlendirmesine izin vermiyorsun. Aslında sen kendini çok iyi tanıyorsun. Bu yüzden kulağına gelen söylentiler sana sinek vızırtısı gibi gelip geçiyor! Kendi mutluluğuna önem veriyorsun bu yüzden karşında ki insanın mutluluğu da senin için önemli. İnsanların mutluluğuyla mutlu olmayı biliyor, negatif enerji almak istemiyorsun. Yani senin kendine dert edecek hiçbir şeyin yok! Psikolojik açıdan bu kadar sağlıklı kalabildiğin için seni tebrik ediyoruz. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1976
846
470
366
274
144
132
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Çiğdem Pala

Psikopatlık senin göbek adın

Hermione Granger

Sende psikopatlığın 'P'si bile yok!