Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Böyle Erkek Bulduk da Biz mi Evlenmedik? Dediğimiz 30 Baba Gibi Baba

 > -
Abone ol

Hayat müşterektir ilkesinin dibine vurmuş, ilgili, sevgi dolu, yakışıklı, çekici... Ve daha bir sürü şey. Böyle erkek vardır da biz hayır mı dedik?

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bseakcay

beyler adamlar yakışıklı kıskançlığa gerek yok

corpse-bride

27 dedi bebişe bittim ya çok tatlı :) baba baba gibi olsun gerisi halledilir tiple miple olmuyor bu işler

kigami

Aynı ben. Hatta benim yanımdan geçemez, elime su dökemezler bunlar. 6 saat yevmiye ile çalışıp bir araba parası kazanan, bol bol boş zamanı olan bu ecnebilere bu kadar hayran olmayın. Ülkemde bir askeri ücretle imkansızı başarıp koca bir aileyi geçindiren ve 12 saatten aşağı çalışmadığı halde eve geldiğinde ailesine hiç çalışmamış gibi sevgisini, ilgisini veren babalar var. Bakınız; babanız..

mazot

Anlamadığım bu güzellikte olamayıp bu yakışıklılıkta erkek istemek. Hayatımda bir kere bile ünlü, seksi, bilgili veya ne bileyim benden çok çok üstün bir bayanla evlenmek birlikte olmak çıkmak istemedim. Beni dinleyecek anlayacak biraz zeki birini istedim. Yakınmam şudur ki çevremdeki kızlar ve diğerleri de dahil olmak üzere gevur erkeklerinde ne buluyorsunuz söyleyin.

corpse-bride

erkekler rus,isveç,ingiliz,brezil vb. kadınlarda ne buluyor?

mazot

Gün görmemiş erkekler diyelim aslına bakarsan yabancı uyruklu kadınlar gelip bizim erkeklerimi için bütün etnik kuralları yok sayıyor kolay lokma oluyor çoğu erkek bu yüzden o kadınlara ilgi duyuyor. Birde normal erkekler var ki yabancı kızlar için Türk kızlarını bir kenara atmayan ama her gördüğüm kız yabancı erkekler için ölüyor. Belki bizim genlerimiz onlar gibi çekinik değil belki biz kara kaşlı kara gözlüyüz ama bu zihniyetten ben bıktım artık dönük bir bakın.

domatess

Merve Ç erkek fotoğrafları arşivleri http://onedio.com/haber/dunyanin-en-guzel-15-universite-kutuphanesi-291632

Görüş Bildir