Boşanma Kararını Acı Tecrübelerle Almak Zorunda Kalan Kadınların Yaşadıklarını Öğrenince Boğazınız Düğümlenecek

40bPAYLAŞIM

Nikah masasında verilen sözlerle bu yaşanılanların hiç ama hiç ilgisi yok!

Hiçbir evlilik mutsuz olmak için yapılmaz. Ancak boşanma kararı da, evlilik kadar doğal. Fakat boşanma kararları huzurla alınan kararlar değil. Hele ki bu kadınların yaşadığı gibi kötü tecrübeler söz konusuysa...

1. 

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
t-c-ahmet-yilmaz

erkekleri yerden yere vurmussunuz 20 yildir evliyim 3 sene once ciddi bir rejim ve spor ile 25 kilo verdim cevremdeki kadinlari ilgisini cekmeyw basladim o sene dogum.gunum 1 ilk olarak kutlandi . sebebini sordum. sen eski sen degilsin ben eski ben degilim dedi

t-c-ahmet-yilmaz

vay be ne göt herifler var . yok bunun kadin versiyonu ?

avci-kiz

Hikayelerin hepsi erkeğin kıtlığı

fatos-baysal

hikayeler farklı ama hepsininde ortak paydası ilgisizlik ve saygı sevgi fukarası erkeklerin bencilliği

osiphi

ve bağımsızım edebiyatı yapan kadınların hepsi nafaka aldı.

ejderya58

hBundan 20 yıl önce... Boşanmaya karar verdiğimde 19 yaşındaydım 1,5 yaşında çocuğumu bana vermemekle tehdit edildim pes etmedim kendi çocuğum için para verip velayeti aldım. Sırf 'benim paramla büyüttün çocuğu' demesin diye 20 yıl nafaka almadım ne kendim, ne çocuğum için... not:asgeri üceret alıyorum. Kısaca: Bağımsızlık, bir milletin veya bir devletin, kendi vatandaşları veya nüfusu tarafından özgürce yönetilebilmesidir. Yani egemenlik haklarının başkasının elinde olmamasıdır. 'Bağımsızlık' bir edebiyat değil 'yaşam biçimidir, ne istediğini bilmektir, özgürlüktür' biz devlet kurmak isteseydik alasını yapardık kadın olarak!!! önce siz aile olmayı becerebilseydiniz... Huzur zenginlik budur.

moonandlight

boşanırken genel karakter yoksunu erkek gibi kızımı vermemekle tehdit etti, vermedide. 15 yıldır ikisine birden ben bakıyorum, 20 yaşındaki kızım ağlayarak aradı geçen gün anne karaktersizliğini kaldıramıyorum beni sıkıştırıp annenden para istesene diyor dedi. cuma günü komple bana geliyor :)

kizce

annem 25 yıllak kocasını tek celsede bişey istemeden boşadı. herkesi kendi çevrendekilerle bir tutma sen

selot

nafaka her iki taraf içinde yasal haktır. genellıkle cocukla dogru orantılıdır. ayrıca burdakı kadınlar bagımsızlıktan bahsetmıyorlar, onu savunmuyorlar. bosanma sebeplerını soyluyorlar. acaba okugunu anlamama gıbı bı problemmı var sende ??

Görüş Bildir