Boşandıktan Sonra Birbirlerini Boğazlayacak Olan Ünlülerden Gına Gelmişken Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un İlişkisi 'İşte Bu' Dedirtiyor!

615PAYLAŞIM

Boşandıktan sonra da birbirlerine karşı olan saygılarını sevgilerini yitirmeyen Çağla Şikel ve Emre Altuğ'dan bahsettik. 

Keyifli okumalar!

4 yıllık ilişkilerinin ardından 2008'de evlenen manken Çağla Şikel ve şarkıcı Emre Altuğ bildiğiniz gibi 2015 yılında boşanmışlardı.

Yaptıkları boşanma açıklamasında da büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evliliklerini devam ettirdiklerini ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdiklerini söylemişlerdi.

Gerçekten de birbirlerine karşı besledikleri o sevgi gözlerinden okunuyordu.

Onları diğer ünlü boşanmalarından ayıran bir nokta var. İçeriğimizin konusu tam da bu nokta. Diğer boşanma davası sürecinde ya da boşandıktan sonraki süreçlerde çirkinleşmediler.

İkili sık sık çocuklarıyla birlikte bir araya geliyor, birlikte güzel vakit geçiriyor. Bu gerçekten örnek alınması gereken bir durum çünkü son zamanlarda ünlülerin, bırakın ünlüleri birçok vatandaşın bile boşandıktan sonra nasıl birbirlerine düşman olduklarını görüyoruz.

Böyle durumlar gerçekten insanı evlilikten soğutuyor, aşka olan inancını sorgulatıyor. Bir zamanlar deliler gibi aşık olduklarına inandığımız insanların geldikleri son noktayı görünce de bi' irkiliyoruz.

Çamur At İzi Kalsın! Ayrılık Aşamasında Adeta Kanlı Bıçaklı Birbirlerine Saldıran Ünlüler Yaptıklarıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor! - onedio.com
Çamur At İzi Kalsın! Ayrılık Aşamasında Adeta Kanlı Bıçaklı Birbirlerine Saldıran Ünlüler Yaptıklarıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor! - onedio.com

İşte Çağla Şikel ve Emre Altuğ'u da görünce bu irkilmelerimiz son buluyor resmen. Mesela Şikel, Emre Altuğ'a destek olmak için konserinde dans etmişti. Ne kadar güzel bir hareket değil mi?

Başkalarının karşısında da hep birbirlerini korudular, birbirleri hakkında da söyledikleri en ufak kötü bir söz bile duymamışızdır.

Boşandıktan sonra da hem kötü hem de iyi günlerinde yan yana oldular. İşte insanlarda görmek istediğimiz davranışlar tam olarak bunlar!

Boşandıktan sonra da saygınızı hiçbir zaman yitirmeyin... Hem kendiniz hem de çocuklarınız varsa onlar için bunu önemseyin.

En son da Çağla Şikel ve Emre Altuğ oğulları Kuzey'in mezuniyetinde bir araya geldi. Hatta Çağla Şikel'in bu fotoğrafı Instagram hesabına koyması haberlere bile konu oldu. Düşünün ki örnek çiftlere, böyle hoşluklara ne kadar ihtiyacımız varmış...

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dila-oner

Keşke her evlilik ve sevgililik gibi ilişkilerin bitişi böyle olsa.Türkiye'de genel olarak ayrıldıktan veya boşandıktan sonra ortak kararları olsa bile birbirlerine hep laf sokuyorlar maalesef.Çevremde çok fazla örneği var.Oysa ayrılmadan önce ayrıldıkları kişi hakkında ne kadar güzel şeyler söylüyorlardı.

Görüş Bildir