Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bize Yaşadığın Evi Ne Kadar Sevdiğini Söyle, Senin Psikolojini Analiz Edelim!

-

Evimiz hepimiz için çok önemlidir. Herkes evini sevmek, benimsemek ister. İşte tam da bunu öğrenerek psikolojini analiz etmeye geldik.

Hadi şimdi bu testi çöz ve psikolojin ne durumda ortaya çıksın!

1. Hoş geldin :) Yaşını öğrenerek başlayalım!

2. Pekii, kendi evine sahip misin?

Evet, evime aşığım!
Hayır ama evimi çok seviyorum!
Hayır sahip değilim.
Evet ama evimi çok sevmiyorum!

3. Evinin düzeni hangisi?

Düzenli ama çok eşyalı.
Düzenli ve sade.
Böyle dağınık.

4. Peki düzenden bahsetmişken, ne sıklıkla temizlik yaparsın?

Her gün tabii ki!
İki haftada bir!
Ne ben yapıcam yaa kadın geliyor!
Haftada bir kez.

5. Evdeki bir eşyaya kendini benzetsen ne olurdun?

Çamaşır makinesi, hep içimdeki sıkıntıları temizlerim!
Elektrik süpürgesi çünkü sürekli çalışırım!
Buzdolabı çünkü çok soğuk bir insanım!
Fırınım, çok sıcağım ben:)

6. Ruh eşin olan eşyayı öğrendik şimdi de nefret ettiğini öğrenelim evdeki hangi eşyadan nefret ediyorsun yani değiştirmek istersin?

Fırın
Buzdolabı
Elektrik süpürgesi
Çamaşır makinesi

7. Ve son olarak haftasonu evde olduğunda genellikle neler yapıyorsun?

Evimde güzel vakit geçiriyorum:)
Ne evde duracağım ya dışarıda oluyorum!
Tabii ki yan gelip yatıyorum yaa bu da soru mu!
Of haftasonu tatil mi var sanki temizlik temizlik...

Psikolojin fişek gibi!

Yaşadığımız ev psikolojimizi yansıtır; senin bu kadar evini sevmen ve benimsemen psikolojinde hiçbir sıkıntı olmadığını gösteriyor! Sen adeta ev kuzususun! Evde mutlu olan her yerde mutlu olur. O kadar pozitif ve mutlusun ki kötü olanları da iyileştirirsin. Sendeki hayat ışığı etrafına çok yansıyor. Her zaman çocuklar gibi şen olabiliyorsun. Senin adına çok mutluyuz! Hayatın tadını çıkar.

Kendini kuyuya atılmış gibi hissediyorsun!

Herkes yaşadığı yerden etkilenir, sen de öyle bir etkilenmişsin ki boşluğa düşmüşsün! Bu aralar hayatında bir hareketlilik yok gibi. Evde bile bir şey yapmak istemiyorsun. Rutin işler içinde kaybolmuşsun bir arayış içindesin. Acilen kendine gelmen ve bir hobi edinmen gerekiyor. Kendine biraz vakit ayır ve farklı şeyler yapmaya çalış lütfen! Çok iyi olacaksın!

Hayatta mısın, öldün mü belli değil!

Yaşadığın yerden etkilenirsin de bu kadar da olmaz! Sen evinden nefret etmeyi bırak yaşamaktan da nefret ediyorsun. Evden bir an önce çıkman gerekiyor yoksa hayata tutunamayacaksın! Neden bu kadar mutsuz ve umutsuzsun? Neler olmuş sana? Kim canını sıktı bu kadar! Hayatta hiçbir şey kendini bu kadar üzmene değmez. Sen mutlu olmayı herkesten çok hak ediyorsun. Bir an önce kendine gel ve mutlu ol lütfen! Kendini tanı, mutlu olacağın şeyler yap! Hadi ama bu kadar üzgün olmamalısın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Kendini kuyuya atılmış gibi hissediyorsun! Herkes yaşadığı yerden etkilenir, sen de öyle bir etkilenmişsin ki boşluğa düşmüşsün! Bu aralar hayatında bir hareketlilik yok gibi. Evde bile bir şey yapmak istemiyorsun. Rutin işler içinde kaybolmuşsun bir arayış içindesin. Acilen kendine gelmen ve bir hobi edinmen gerekiyor. Kendine biraz vakit ayır ve farklı şeyler yapmaya çalış lütfen! Çok iyi olacaksın!

cikolatali-pasta

Psikolojim fişek gibi çıktı

psyhedelichead

Herkes yaşadığı yerden etkilenir, sen de öyle bir etkilenmişsin ki boşluğa düşmüşsün! Hayatında bir hareketlilik yok gibi. Hahaha bildi vallahi yine nokta atışı! O kadar etkilendim ki artık içindekilerle beraber yaşadığım evi yakmayı düşünüyorum al işte bana hareketlilik :)

betul-turhan3

yine bildin onedio

onurozalp18

Psikolojin fişek gibi

Görüş Bildir