Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bize İsmini Söyle En Sevdiğin Şarkıcıyı Söyleyelim!

63PAYLAŞIM

Bakalım senin ev sevdiğin şarkıcı kimmiş?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. İsminin kaç heceden oluştuğunu söyler misin?

3. Şimdi de bize isminin ilk harfinin sesli mi yoksa sessiz mi olduğunu söyle bakalım.

4. Peki isminin 2. harfi bu harflerden biri mi?

5. Şimdi de isminin kaç harften oluştuğunu söyler misin?

6. Son olarak isminin son harfi sesli mi yoksa sessiz mi?

Tarkan!

Sen müzik konusunda klasikçisin. Senin favori popçunun Tarkan olma ihtimali oldukça yüksek. Geçmişten bugüne birini sadık bir şekilde takip etmek tam senlik. Ayrıca müzikte de hareketli parçalar kadar hüzünlü melodilere de yatkınsın. Tarkan'ın pek çok farklı duyguya denk düşen tarzı tam senlik.

Sıla!

Sen müzik konusunda daha yenilikçisin. Geçmişten bugüne uzanan popçuların devrini kapatmış bugünün başarılı isimlerinin şarkılarına kapılmışsın. Sıla'nın tarzı ve kalitesi tam sana uygun görünüyor. Sen güzel müzikler kadar güçlü bir sese ve farlı tarzları içinde barındırmasına önem veriyorsun. Sıla tam sen senlik!

Yıldız Tilbe!

İsmine göre senin en sevdiğin şarkıcı Yıldız Tilbe! Sen dünyanın en rahat insanlarından birisin. Kimseden çekinmiyorsun. Aman şu ne der, aman bu ne der, hiç umurunda değil. Kafan hep yüksek, kafan hep patlak. Ama başkalarına göre çatlak. Kim ne derse desin umurunda değil. İnsanları çoğu sıradan monoton yaşarken seni hayatın renkli, zigzaglı ve eğlenceli. Aynen böyle devam :)

Murat Boz!

Sen yeni dönem popçulardan yanasın. Müziğin kalitesi kadar onun söyleyenin tarzı da senin için mühim. Geçmişten bugüne gelen yakışıklı, karizmatik popçu imajı sana daha uygun. Müzikte yeni arayışların peşinde gibi görünüyorsun. Murat Boz tam sana uygun gibi görünüyor!

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
qelender-axmedova

bana sila çikti am ben silayi sevmiyorum

queen_of_the_7_kingdoms

Sıla mı? En sevmediğim şarkıcı olsaydı olurdu..

mehtap-nil-sever

en sevmediğin çıktı

ayca-terzi

Murat Boz'dan nefret ederim çok pardon

gzm-ynklr

Yıldız Tilbe

Görüş Bildir